"Үлбі металлургиялық зауыты" акционерлік қоғамының тантал қалдықтарын және сынығын әкелуі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 1211 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің  288-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Үлбі металлургиялық зауыты" акционерлік қоғамына 2008 жылдың аяғына дейін 8103 30 000 0 ТН ВЭД ЕврАзЭС коды бойынша 194 114,42 кг мөлшерінде тантал қалдықтарын және сынығын, оларды Шығыс Қазақстан облысының аумағында өңдеу үшін Қазақстан Республикасына әкелуге рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О ввозе танталовых отходов и лома акционерным обществом "Ульбинский металлургический завод"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года N 1211
В соответствии со  статьей 288 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Ульбинский металлургический завод" до конца 2008 года ввоз танталовых отходов и лома согласно коду ТН ВЭД ЕврАзЭС 8103 30 000 0 в количестве 194 114,42 кг в Республику Казахстан для их переработки на территории Восточно-Казахстанской области.
2. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан