Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 1212 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 1284 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.10 № 1284 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі Қиынов Ләззат Кетебайұлы, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Бектұров Азат Ғаббасұлы, Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Жақсалиев Бақытжан Мұхаметқалиұлы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері болып тағайындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.09.30 N 1117 Қаулыcымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года № 1212. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2012 года № 1284
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.10.2012 № 1284.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить представителями от Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий вице-министра нефти и газа Республики Казахстан Киинова Ляззата Кетебаевича, вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова Азата Габбасовича, вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Жаксалиева Бахытжана Мухаметкалиевича.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 30.09.2011 № 1117.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан