Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 тамыздағы N 1074 және 2003 жылғы 6 тамыздағы N 785 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 1241 Қаулысы.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 357 қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 тамыздағы N 785 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 31, 317-құжат):
3-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 357 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілетін 2) тармақшасын қоспағанда, осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1241 қаулысына
қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 357 қаулысымен.

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2001 года N 1074 и 6 августа 2003 года N 785
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года N 1241.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 357.
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2003 года N 785 "Некоторые вопросы Министерства обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 31, ст. 317):
подпункт 1) пункта 3 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением подпункта 2), который вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 2007 года N 1241
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 357.