Н.Ш.Алдабергенов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1247 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Нұрлан Шәдібекұлы Алдабергенов Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Алдабергенове Н.Ш.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 1247
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Алдабергенова Нурлана Шадибековича Председателем Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, освободив от должности заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
Премьер-Министр
Республики Казахстан