Мүгедектердің республикалық коғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардың тізбесін, олар өндіретін тауарлардың, орындайтын жұмыстардың, көрсететін қызметтердің тізбесін, Тапсырыс берушілердің олардан осындай тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1257 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы N 64 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.01.31 N 64 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған:
1) мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардың тізбесі ;
2) мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдар өндіретін тауарлардың, орындайтын жұмыстардың, көрсететін қызметтердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе);
3) Тапсырыс берушілердің мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу ережесі бекітілсін.
2. Тізбеде көзделген тауарлар, жұмыстар, қызметтер мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан осы тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жалпы көлемінің кемінде 30 (отыз) пайызы көлемінде сатып алынады.
3. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
N 1257 қаулысымен
бекітілген
Мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері
құрған ұйымдардың тізбесі
1. "Қазақ соқырлар қоғамының Ақтөбе оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
2. "Қазақ соқырлар қоғамының Алматы N 1 оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
3. "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Алматы N 2 оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
4. "Қазақ соқырлар қоғамының Атырау оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
5. "Қазақ соқырлар қоғамының Ақмола оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
6. "Қазақ соқырлар қоғамының Ақтау оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
7. "Қазақ соқырлар қоғамының Балқаш оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

Об утверждении перечня организаций, созданных республиканскими общественными объединениями инвалидов, перечня производимых, выполняемых, оказываемых ими товаров, работ, услуг, Правил приобретения заказчиками у них товаров, работ, услуг
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 1257. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 64.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.01.2011 № 64 (вводится в действие с 01.01.2011).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень организаций, созданных республиканскими общественными объединениями инвалидов;
2) перечень производимых, выполняемых, оказываемых организациями, созданными республиканскими общественными объединениями инвалидов товаров, работ, услуг (далее - перечень);
3) Правила приобретения заказчиками товаров, работ, услуг у организаций, созданных республиканскими общественными объединениями инвалидов.
2. Товары, работы, услуги, предусмотренные перечнем, приобретаются у организаций, созданных республиканскими общественными объединениями инвалидов, в объеме не менее 30 (тридцать) процентов от общего объема закупок данных товаров, работ и услуг.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2007 года N 1257
Перечень
организаций, созданных республиканскими общественными
объединениями инвалидов
1. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актюбинское учебно-производственное Казахского общества слепых".
2. Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинское учебно-производственное предприятие N 1 Казахского общества слепых".
3. Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинское учебно-производственное предприятие N 2 общественное объединение "Казахское общество слепых".
4. Товарищество с ограниченной ответственностью "Атырауское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
5. Товарищество с ограниченной ответственностью "Акмолинское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
6. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актауское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
7. Товарищество с ограниченной ответственностью "Балхашское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".

8. "Қазақ соқырлар қоғамының Жамбыл оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
9. "Қазақ соқырлар қоғамының Жетісу оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
10. "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Көкшетау оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
11. "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Қарағанды оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
12. "Қазақ соқырлар қоғамы" Кентау оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
13. "Қазақ соқырлар қоғамының Қызылорда оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
14. "Қазақ соқырлар қоғамының Қаскелең оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
15. "Қазақ соқырлар қоғамының Қостанай оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
16. "Қазақ соқырлар қоғамының Леңгір оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
17. "Қазақ соқырлар қоғамының Павлодар оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
18. "Қазақ соқырлар қоғамының Петропавл оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
19. "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Рудный оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
20. "Қазақ соқырлар қоғамының Сәтпаев оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
21. "Қазақ соқырлар қоғамының Семей оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
22. "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Талғар оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
23. "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Түркістан оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
24. "Қазақ соқырлар қоғамы" Теміртау оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
25. "Қазақ соқырлар қоғамының Орал оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
26. "Қазақ соқырлар қоғамының Өскемен оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

8. Товарищество с ограниченной ответственностью "Жамбылское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
9. Товарищество с ограниченной ответственностью "Жетысуское учебно-производственное предприятие общественного объединения "Казахское общество слепых".
10. Товарищество с ограниченной ответственностью "Кокшетауское учебно-производственное предприятие" общественного объединения "Казахское общество слепых".
11. Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинское учебно-производственное предприятие общественного объединения "Казахское общество слепых".
12. Товарищество с ограниченной ответственностью "Кентауское учебно-производственное предприятие "Казахского общества слепых".
13. Товарищество с ограниченной ответственностью "Кызылординское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
14. Товарищество с ограниченной ответственностью "Каскеленское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
15. Товарищество с ограниченной ответственностью "Костанайское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
16. Товарищество с ограниченной ответственностью "Ленгерское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
17. Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
18. Товарищество с ограниченной ответственностью "Петропавловское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
19. Товарищество с ограниченной ответственностью "Рудненское учебно-производственное предприятие общественного объединения "Казахское общество слепых".
20. Товарищество с ограниченной ответственностью "Сатпаевское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
21. Товарищество с ограниченной ответственностью "Семипалатинское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
22. Товарищество с ограниченной ответственностью "Талгарское учебно-производственное предприятие общественного объединения "Казахское общество слепых".
23. Товарищество с ограниченной ответственностью "Туркестанское учебно-производственное предприятие общественного объединения "Казахское общество слепых".
24. Товарищество с ограниченной ответственностью "Темиртауский учебно-производственный комбинат "Казахское общество слепых".
25. Товарищество с ограниченной ответственностью "Уральское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
26. Товарищество с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".

27. "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Өскемен N 2 оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
28. "Қазақ соқырлар қоғамының Шемонаиха оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
29. "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Шелек оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
30. "Қазақ соқырлар қоғамының Шымкент оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
31. "Қазақ соқырлар қоғамының Екібастұз оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
32. "Қазақ соқырлар қоғамының Шу оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
33. "Қазақ соқырлар қоғамының эксперименталдық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
34. "Қазақ соқырлар қоғамының "Спутник" демалыс үйі" мемлекеттік емес мекемесі.
35. "Қазақ саңыраулар қоғамының Ақтөбе оқу-өндірістік кәсіпорны" қоғамдық бірлестігі.
36. "Қазақ саңыраулар қоғамының Алматы оқу-өндірістік кәсіпорны" мемлекеттік емес мекемесі.
37. "Қазақ саңыраулар қоғамының Алматы N 2 оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі.
38. "Қазақ саңыраулар қоғамы" N 3 оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі, Алматы қаласы.
39. "Қазақ саңыраулар қоғамының N 4 оқу-өндірістік кәсіпорны" мемлекеттік емес мекемесі, Алматы қаласы.
40. "Астана қаласы Қазақ саңыраулар қоғамының оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі.
41. "Қазақ саңыраулар қоғамының Атырау оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі.
42. "Қазақ саңыраулар қоғамының Қарағанды оқу-өндірістік кәсіпорны" мемлекеттік емес мекемесі.
43. "Қазақ саңыраулар қоғамының Қызылорда оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі.
44. "Қазақ саңыраулар қоғамының оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі, Қостанай қаласы.
45. "Қазақ саңыраулар қоғамының Петропавл оқу-өндірістік кәсіпорны" мемлекеттік емес мекемесі.
46. "Қазақ саңыраулар қоғамының Семей оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі.
47. "Қазақ саңыраулар қоғамының Талдықорған оқу-өндірістік кәсіпорны".
48. "Қазақ саңыраулар қоғамының Тараз оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі.
49. "Қазақ саңыраулар қоғамының оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі, Өскемен қаласы.

27. Товарищество с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорское учебно-производственное предприятие N 2 общественного объединения "Казахское общество слепых".
28. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шемонаихинское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
29. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шелекское учебно-производственное предприятие общественного объединения "Казахское общество слепых".
30. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
31. Товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастузское учебно-производственное предприятие Казахское общество слепых".
32. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шуское учебно-производственное предприятие Казахского общества слепых".
33. Товарищество с ограниченной ответственностью "Экспериментальное предприятие Казахского общества слепых".
34. Негосударственное учреждение "Дом отдыха "Спутник" Казахского общества слепых".
35. Общественное объединение "Актюбинское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих".
36. Негосударственное учреждение "Алматинское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих".
37. Негосударственное учреждение "Учебно-производственное предприятие N 2 Казахского общества глухих", г. Алматы.
38. Учреждение "Учебно-производственное предприятие N 3 "Казахского общества глухих", г. Алматы.
39. Учреждение "Алматинское учебно-производственное предприятие N 4 Казахского общества глухих".
40. Учреждение "Учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих г. Астана".
41. Учреждение "Атырауское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих".
42. Негосударственное учреждение "Карагандинское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих".
43. Учреждение "Кызылординское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих".
44. Учреждение "Учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих", г. Костанай.
45. Негосударственное учреждение "Петропавловское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих".
46. Учреждение "Семипалатинское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих".
47. Учреждение "Талдыкорганское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих".
48. Учреждение "Таразское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих".
49. Учреждение "Учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих", г. Усть-Каменогорск.

50. "Қазақ саңыраулар қоғамының оқу-өндірістік кәсіпорны" мемлекеттік емес мекемесі, Орал қаласы.
51. "Қазақ саңыраулар қоғамының Шымкент оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі.
52. "Қазақ саңыраулар қоғамының Щучье оқу-өндірістік кәсіпорны" мекемесі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
N 1257 қаулысымен
бекітілген
Мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдар өндіретін, орындайтын және көрсететін тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің тізбесі "Қазақ саңыраулар қоғамы" республикалық қоғамдық бірлестігінің ұйымдары
1. Тауарлар:
1) тігін бұйымдары (барлық атаудағы төсек жаймалары, көрпе, әр түрлі матрацтар, жастықтар, сүлгілер, майлықтар, жастық тыстары, матрасқа арналған тыстар, жасанды үлбір жағасы бар жылы бушлат, мақтадан жасалған куртка, синтепоннан, мақтадан жасалған жылы шалбар, "Зима" жылы костюмі, жылуды сақтайтын костюм, жылы шолақ комбинезон, жылы көкірекше, жылы куртка, жылы қолғаптар, үлбір құлақшын, термоберік брезенттен жасалған костюм, мақта-матадан жасалған жұмыс костюмі, мақта-матадан жасалған далалық костюм, бүркемеленген далаға киетін күрте, брезент костюм, дәнекерлеушінің, аккумуляторшының костюмі, жұмыс комбинезоны, су өткізбейтін қанықтырмасы бар брезент жадағай, резеңкеленген жадағай, жұмыс халаты, әр түрлі алжапқыштар, барлық түрдегі қолғаптар, офицерлік құрамнан басқалар киетін бірегей нысанды киім, сигналдық көкірекше, барлық түрдегі медициналық халаттар, хирургиялық костюмдер, бахилалар, қалпақтар, шұғадан жасалған госпиталь халаттары, драптан жасалған госпиталь халаттары, киім-кешек қапшығы, сырып тігілген медициналық бушлат, аспазшы алжапқышы, аспазшы қалпағы, аспазшының үшкіл орамалы, наубайшының шалбары, костюмі, әр түрлі пижамалар, ерлердің іш киімдері, трусилер, жаңа туған нәрестеге арналған жиынтық, әр түрлі жейделер, перделер, машиналарға, креслоға арналған тыстар, термоберік, су өткізбейтін брезенттен жасалған шымылдық, нысанды және арнайы киім, жылы іш киім, бекетте киетін плащ);
2) жиһаз (кеңселік, тұрмыстық, мектепке арналған, мектепке дейінгі);
3) пластиктен жасалған бұйымдар (терезелер, есік блоктары);
4) аяқ киім.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.02.19 N 191 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2. Жұмыстар (жөндеу-құрылыс, абаттандыру, көгалдандыру жұмыстары).
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.02.19 N 191 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
3. Қызметтер:

50. Негосударственное учреждение "Учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих", г. Уральск.
51. Учреждение "Шымкентское "Учебно-производственное предприятие" Казахского общества глухих".
52. Учреждение "Щучинское учебно-производственное предприятие Казахского общества глухих".
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2007 года N 1257
Перечень
производимых, выполняемых, оказываемых организациями,
созданных республиканскими общественными объединениями
инвалидов товаров, работ, услуг
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 19.02.2009 № 191 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Организации республиканского общественного объединения
"Казахское общество глухих"
1. Товары:
1) швейные изделия (постельное белье всех наименований, одеяло, матрацы разные, подушки, полотенце, салфетки, наперники, чехлы для матрацев, бушлат утепленный искусственным меховым воротником, куртка ватная, брюки утепленные ватные, на синтепоне, костюм утепленный "Зима", костюм теплозащитный, полукомбинезон утепленный, жилет утепленный, куртка утепленная, рукавицы утепленные, шапка-ушанка меховая, костюм из термостойкого брезента, костюм рабочий хлопчатобумажный, костюм полевой хлопчатобумажный, куртка полевая камуфлированная, костюм брезентовый, костюм сварщика, аккумуляторщика, комбинезон рабочий, плащ брезентовый с водоотталкивающей пропиткой, плащ прорезиновый, халат рабочий, фартуки разные, рукавицы всех видов, униформа для обмундирования, кроме офицерского состава, жилет сигнальный, халаты медицинские всех видов, хирургические костюмы, бахилы, колпак, халат госпитальный суконный, халат госпитальный из драпа, мешки вещевые, бушлат медицинский стеганный, фартук поварской, колпак поварской, косынка поварская, брюки, костюм пекарский, пижамы разные, нательное мужское белье, трусы, комплект для новорожденного, сорочки разные, шторы, чехлы на машины, на кресла, полога из термостойкого, водостойкого брезента, форменная и специальная одежда, белье теплое, плащ постовой);
2) мебель (офисная, бытовая, школьная, дошкольная);
3) изделия из пластика (окна, дверные блоки);
4) обувь.
2. Работы (ремонтно-строительные, благоустройство, озеленение).
3. Услуги:

1) полиграфиялық;
2) клирингтік қызметтер (үй-жайлар мен аумақтарды жинау);
3) рәсімдік.
"Қазақ соқырлар қоғамы" республикалық қоғамдық
бірлестігінің ұйымдары
1. Тауарлар:
1) тігін бұйымдары (барлық атаудағы төсек жаймалары, одеялдар, матрастар, жастықтар, көрпелер, сүлгілер, майлықтар, қол орамалдар, жаға астары, жастық тыстары, матрасқа арналған тыстар, фуфайка, барлық атаудағы қолғаптар, үлбірлі костюм, жылы шалбар, термоберік брезенттен жасалған костюм, жұмыс халаттары, мақта-матадан жасалған жұмыс костюмі, әр түрлі алжапқыштар, бүркемеленген далаға киетін костюм, дәнекерлеушінің костюмі, сигналдық көкірекше, шахтер сөмкесі, әр түрлі қапшықтар, барлық түрдегі медициналық халаттар, хирургиялық костюмдер, бахилалар, аспазшы алжапқышы, аспазшы костюмі, наубайшы костюмі, үшкіл орамал, қалпақтар, әр түрлі пижамалар, трусилер, шұлғаулар, әр түрлі жейделер, перделер, шымылдықтар, креслоға арналған тыстар, жаңа туған нәрестеге арналған жиынтықтар, машинаға арналған тыстар, нысанды және арнайы киім, іш киім, жылы іш киім, госпиталь халаттары, бекетте киетін плащ);
2) жиһаз (кеңселік, тұрмыстық, мектепке арналған, мектепке дейінгі);
3) пластмассадан, металдан жасалған бұйымдар (құжат тігетін папкаларға арналған құлыптар, легендер, шелектер, қоқысқа арналған қалақшалар, түймелер; қыстырғыштар, шахматтар, дойбылар, электр энергиясын есептеу құралдарына арналған қаптамалар мен тұрқылар, малға арналған биркалар, металл дөңгелек шөткелер, киім ілгіштер, шыны банкаларға арналған металл қақпақтар, Р-50, Р-65 оқшаужікті, оқшаулау детальдары);
4) кеңсе тауарлары (құжат тігетін папкалар, конверттер, қағаз салатын папкалар, сызғыштар;
5) қатырма қағаз бұйымдары (орама қораптары, мұрағаттық қораптар);
6) электротехникалық бұйымдар (температуралық камералық биметал реле датчигі, автоөткізгіштер, шамшырақтар, розеткалар, ажыратқыштар, ұзартқыштар, ИП-212-45 өрт белгісін бергіштер);
7) көлік құралдары, ауыл шаруашылық машиналары мен тракторларға арналған қосалқы бөлшектер (фильтрлер, шөткелер);
8) жаққыш-шөтке бұйымдары;
9) нан-бөлке тағамдары;
10) құрылыс материалдары (сплитерлі блоктар, пеноблоктар, тротуар тақташасы);
11) дәретхана қағазы, қағаз орамалдар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.02.19 N 191 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2. Қызметтер:
1) рәсімдік;
2) демалысты және санаторийлік-курорттық емдеуді ұйымдастыру;
3) үйжайларды жалға алу.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.02.19 N 191 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
N 1257 қаулысымен
бекітілген
Тапсырыс берушілердің мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу ережесі 1. Жалпы ережелер

1) полиграфические;
2) клиринговые (уборка помещений и территорий);
3) ритуальные.
Сноска. Раздел с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 19.02.2009 № 191 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Организации республиканского общественного объединения
"Казахское общество слепых"
1. Товары:
1) швейные изделия (постельное белье всех наименований, одеяло, матрацы разные, подушки, корпе, полотенце, салфетки, платок носовой, подворотничок, наперники, чехлы на матрацы, фуфайка, рукавицы всех наименований, костюм на меху, брюки утепленные, костюм из термостойкого брезента, халаты рабочие, костюм рабочий хлопчатобумажный, фартуки разные, костюм полевой камуфлированный, костюм сварщика, жилет сигнальный, сумка шахтера, мешки разные, халаты медицинские всех видов, костюмы хирургические, бахилы, фартук поварской, костюм повара, костюм пекаря, косынка, колпаки, пижамы разные, трусы, портянки, сорочки разные, шторы, полог, чехлы на кресла, комплект для новорожденного, чехлы на машины, форменная и специальная одежда, белье нательное, белье теплое, халаты госпитальные, плащ постовой);
2) мебель (бытовая, школьная, офисная);
3) изделия из пластмасс, металла (замки для скоросшивателей, тазы, ведра, совки для мусора, пуговицы, прищепки, шахматы, шашки, кожухи и корпуса для приборов учета электроэнергии, бирки для животных, щетка - круг металлическая, плечики, крышки металлические для стеклянных банок, детали изостыковой изоляции Р-50, Р-65);
4) канцелярские принадлежности (скоросшиватели, конверты, папки для бумаг, линейки);
5) картонажные изделия (коробки упаковочные, коробки архивные);
6) электротехнические изделия (датчик реле температурный камерный биметаллический, автопровода, светильники, розетки, выключатели, удлинители, извещатель пожарный ИП 212-45);
7) запасные части для транспортных средств, сельхозмашин и тракторов (фильтры, щетки);
8) кистещеточные изделия;
10) строительные материалы (сплитерные блоки, пеноблоки, тротуарная плитка);
11) бумага туалетная, бумажные полотенца.
2. Услуги:
1) ритуальные;
2) организация отдыха и санаторно-курортного лечения;
3) аренда помещений.
Сноска. Раздел с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 19.02.2009 № 191 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2007 года N 1257
Правила
приобретения заказчиками товаров, работ, услуг у организаций,
созданных республиканскими общественными объединениями инвалидов
1. Общие положения

1. Осы Ереже "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңына сәйкес әзірленді және тапсырыс берушілердің республикалық мүгедектер қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу тәртібін айқындайды.
2. Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде тапсырыс беруші тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан осы тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жалпы көлемінің кемінде 30 пайызы көлемінде сатып алады.
2. Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді
сатып алу тәртібі
3. Мемлекеттік сатып алуды жүргізгенге дейін тапсырыс беруші Мемлекеттік сатып алу бюллетенінде мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан осы қаулымен бекітілген тізбеге сәйкес тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу ниеті туралы хабарландыру жариялайды.
Хабарландыруда сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің атауы, тауарлардың, орындалатын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің саны, бір бірліктің бағасы, жеткізу орны мен мерзімі қамтылуға тиіс.
4. Мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдар Мемлекеттік сатып алу бюллетенінде хабарландыру жарияланғаннан кейін 15 (он бес) күннің ішінде тапсырыс берушіге тауарларды жеткізу, жұмыстарды орындау, қызметтерді көрсету жөнінде ұсыныстар береді.
5. Тапсырыс беруші келіп түскен ұсыныстарды қарап, мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдармен сатып алуға бөлінген сомадан аспайтын, олар ұсынған бағалар бойынша тауарларды жеткізуге, жұмыстарды орындауға, қызметтер көрсетуге шарт жасасады, бұл ретте сатып алынатын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер көлемінің 50 пайызын "Қазақ соқырлар қоғамы" республикалық қоғамдық бірлестігі құрған ұйымдардан және 50 пайызын "Қазақ саңыраулар қоғамы" республикалық қоғамдық бірлестігі құрған ұйымдардан сатып алынады.
Егер тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің белгілі бір түрлерін мүгедектердің көрсетілген республикалық қоғамдық бірлестіктерінің біреуінің ғана ұйымдары өндіретін, орындайтын, көрсететін жағдайда, олар осы ұйымдардан толық көлемде сатып алынады.
6. Жеткізілген тауарға, орындалған жұмысқа, көрсетілген қызметке ақы төлеу тауар жеткізілген, жұмыстар орындалған, қызметтер көрсетілген күннен бастап 30 күнтізбелік күннен кешіктірмей жүргізіледі.
7. Егер 15 (он бес) жұмыс күні ішінде мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан бірде-бір ұсыныс түспесе, онда тапсырыс беруші осы тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңына сәйкес сатып алады.

1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках" и определяют порядок приобретения заказчиками товаров, работ, услуг у организаций, созданных республиканскими общественными объединениями инвалидов.
2. При осуществлении государственных закупок, заказчик приобретает товары, работы, услуги у организаций, созданных республиканскими общественными объединениями инвалидов, в объемах не менее 30 процентов от общего объема закупок данных товаров, работ, услуг.
2. Порядок приобретения товаров, работ, услуг
3. До проведения государственных закупок, заказчик публикует в Бюллетене государственных закупок объявление о намерении закупить у организаций, созданных республиканскими общественными объединениями инвалидов, товары, работы, услуги согласно перечню, утвержденному настоящим постановлением.
Объявление должно содержать наименование приобретаемых товаров, работ, услуг, количество товаров, выполняемых работ, оказываемых услуг, цену за единицу, место и сроки поставки.
4. Организации, созданные республиканскими общественными объединениями инвалидов, в течение 15 (пятнадцати) дней после публикации объявления в Бюллетене государственных закупок предоставляют заказчику предложения по поставке товаров, выполнению работ, оказанию услуг.
5. Заказчик, рассмотрев поступившие предложения, заключает с организациями, созданными республиканскими общественными объединениями инвалидов договора на поставку товаров, выполнение работ, оказание услуг по предложенным ими ценам, не превышающим сумму, выделенную для их приобретения, при этом от объема закупаемых товаров, работ, услуг приобретается 50 процентов у организаций, созданных республиканским общественным объединением "Казахское общество слепых" и 50 процентов у организаций, созданных республиканским общественным объединением "Казахское общество глухих".
В случае если определенные виды товаров, работ, услуг производят, выполняют, оказывают организации только одного из указанных республиканских общественных объединений инвалидов, то они приобретаются у этих организаций в полном объеме.
6. Оплата за поставленный товар, выполненные работы, оказанные услуги производится не позднее 30 (тридцати) календарных дней со дня поставки товара, выполнения работ, оказания услуг.
7. Если в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней не поступит ни одного предложения от организаций, созданных республиканскими общественными объединениями инвалидов, то заказчик закупает данные товары, работы, услуги в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках".