Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1274 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлімінде:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
09 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі" әкімшісі бойынша:
001 "Агроөнеркәсіптік кешен, орман және су шаруашылығы саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасында:
001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасындағы "669647" деген сандар "686347" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасындағы "6147362" деген сандар "6130662" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2007 года N 1274
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в подфункции 09 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области агропромышленного комплекса, лесного и водного хозяйства":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "669647" заменить цифрами "686347";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "6147362" заменить цифрами "6130662".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан