Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1098 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1276 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1098  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақта "жоюға" деген сөзден кейін "және онда басқа да құрылыс жұмыстарын жүргізуге" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 1098
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2007 года N 1276
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 1098 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее дополнение:
в пункте 1 после слова "сетях" дополнить словами "и проведение других строительных работ в".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан