О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2007 года N 1277
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на исполнение обязательств по решениям судов, 2672802,50 тенге (два миллиона шестьсот семьдесят две тысячи восемьсот два тенге пятьдесят тиын) для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2007 года N 1277
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа и
дата решения
Истец
Сумма за вычетом
госпошлины
(тенге)
Гос-
пошлина
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Алмалинского
районного суда города
Алматы от 14.08.1997,
определение
Алмалинского район-
ного суда города
Алматы от 08.03.2002,
определение Алмалин-
ского районного суда
города Алматы от
02.09.2002,
постановление
надзорной коллегии
Алматинского
городского суда от
23.02.2004,
заочное решение
Алмалинского район-
ного суда города
Алматы от 28.03.2006,
решение Алмалинского
районного суда города
Алматы от 12.03.2007
определение
Сарыаркинского район-
ного суда города
Астаны от 14.09.2007
Пак Е.И.
За период с января
2007 года по октябрь
2007 года включи-
тельно - 57 600
За период с ноября
2004 года по декабрь
2005 года включи-
тельно - 457 121
За период с сентября
1997 года по август
2002 года включи-
тельно - 967 644,
за период с января
2006 года по декабрь
2006 года включи-
тельно - 614 977
2
Решение Алмалинского
районного суда города
Алматы от 10.09.1997,
определение Алмалин-
ского районного суда
города Алматы от
11.04.2002, определе-
ние Алматинского
районного суда города
Астаны от 24.12.2003,
определение Алматин-
ского районного суда
города Астаны
от 10.06.2005
Литвиненко Ю.И.
За период с июня
2006 года по октябрь
2007 года включи-
тельно - 75 556,50
3
Решение Сарыаркин-
ского районного суда
города Астаны от
15.09.2003,
постановление
коллегии по
гражданским делам
суда города Астаны от
09.12.2003,
постановление
надзорной коллегии
суда города
Астаны от 30.06.2005
Каримов Ф.М.
За период с июля
2006 года по октябрь
2007 года включи-
тельно - 499 904
Общая сумма :                                   2 672 802,50

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1277 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне сот шешімдерін орындау үшін 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 2672802,50 теңге (екі миллион алты жүз жетпіс екі мың сегіз жүз екі теңге елу тиын) бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1277 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының атауы
мен шешімнің
шығарылған күні
Талапкер
Мемлекеттік
баж шегеріл-
ген сома (теңге)
Мемле-
кеттік
баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 14.08. шешімі,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 08.03. ұйғарымы,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 02.09. ұйғарымы,
Алматы қалалық сотының қадағалау алқасының 2004 жылғы 23.02. қау-
лысы,
Алматы қаласы
Алмалы аудандық соты-
ның 2006 жылғы 28.03. сырттай шешімі, Алматы қаласы Алмалы аудандық
сотының 2007 жылғы
12.03. шешімі, Астана қаласы Сарыарқа аудан-
дық сотының 2007 жылғы 14.09. ұйғарымы.
Е.И. Пак
2007 жылғы қа-
ңтардан бас-
тап 2007 жыл-
ғы қазанды қо-
са алғандағы кезең ішінде - 57600
2004 жылғы қа-
рашадан бастап
2005 жылғы же-
лтоқсанды қоса
алғандағы ке-
зең ішінде - 457121, 1997 жылғы қыркүйе-
ктен бастап 2002 жылғы та-
мызды қоса ал-
ғандағы кезең ішінде - 967644, 2006 жылғы қаңтар-
дан бастап 2006 жылғы же-
лтоқсанды қо-
са алғандағы кезең ішінде - 614977
2
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 10.09. шешімі, Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 11.04. ұйғарымы, Атматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2003 жылғы 24.12. ұйғарымы, Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2005 жылғы 10.06. ұйғарымы.
Ю.И.
Литвиненко
2006 жылғы
маусымнан бастап 2007 жылғы қазанды қоса алғанда-
ғы кезең ішінде - 75556,50
3
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2003 жылғы 15.09. шешімі, Астана қаласы сотының азаматтық істер алқасы-
ның 2003 жылғы 09.12. қаулысы, Астана қаласы сотының қадағалау алқасының 2005 жылғы 30.06. қаулысы.
Ф.М. Кәрімов
2006 жылғы
шілдеден бас-
тап 2007 жылғы
қазанды қоса
алғандағы ке-
зең ішінде - 499904
Жалпы сомасы:                                  2672802,50