Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 936 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1323 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 936  қаулысының күші жойылды деп   танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 936
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1323
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года  N 936 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан