Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі N 687 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1346 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 маусымдағы N 940 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.06.19 N 940 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасында өлім жазасының күшін жою туралы мәселені зерделеу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі N 687 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 27, 281-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасында өлім жазасының күшін жою туралы мәселені зерделеу жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Құсдәулетов               - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашитұлы              вице-министрі, төрайымның орынбасары
Юрченко                   - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Раиса Николаевна            Қылмыстық істер жөніндегі алқасының
судьясы (келісім бойынша)
Әшітов                    - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Батыржан Зайырханұлы        министрлігі Заң департаментінің бастығы
Дандыбаев                 - Қазақстан Республикасы Қарулы
Тимур Тұрарұлы              Күштерінің Әскери полициясы бас
басқарма бастығының орынбасары
Иванета Добичина          - "Қазақстан Республикасындағы»Фридом
Хаус, Инк." Өкілдігінің өкілі (келісім
бойынша)
Тарабаева                 - "Қазақстандық криминологиялық
Ольга Михайловна            қауымдастығы" қоғамдық бірлестігінің
атқарушы директоры (келісім бойынша)
Тұрмағамбетова            - "Адам құқықтары үшін хартиясы" қоғамдық
Жеміс Өтегенқызы«           бірлестігінің атқарушы директоры
(келісім бойынша)
мына:
Турецкий                  - "Қазақстандық криминологиялық
Николай Николаевич          қауымдастығы" қоғамдық бірлестігінің
атқарушы директоры
Әзімова                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Эльвира Әбілқасымқызы       министрлігі Халықаралық құқық және
мемлекеттің мүліктік құқықтарын қорғау
департаментінің директоры»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
Турецкий                  - Қазақстан Республикасының Парламенті
Николай Николаевич          Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Әзімова                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Эльвира Әбілқасымқызы       министрлігі Халықаралық құқық және
мемлекеттің мүліктік құқықтарын қорғау
департаментінің директоры, хатшы"
көрсетілген құрамнан Құсетов Сұлтан Тұрлыұлы, Тезекбаев Ерік Асылбекұлы шығарылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2006 года N 687
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1346. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2009 года № 940
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.06.2009 № 940 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2006 года N 687 "О создании Комиссии по изучению вопроса об отмене смертной казни в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 27, ст. 281) следующие изменения:
1) в приложении к указанному постановлению:
в состав Комиссии по изучению вопроса об отмене смертной казни в Республике Казахстан:
ввести:
Куставлетова              - вице-Министра юстиции Республики
Дулата Рашитовича           Казахстан, заместителем председателя
Юрченко                   - судью Коллегии по уголовным делам
Раису Николаевну            Верховного суда Республики Казахстан
(по согласованию)
Ашитова                   - начальника Юридического департамента
Батыржана Зайырхановича     Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Дандыбаева                - заместитель начальника Главного
Тимура Тураровича           управления военной полиции Вооруженных
сил Республики Казахстан
Иванету Добичину          - представителя Представительства "Фридом
Хаус, Инк." в Республике Казахстан
(по согласованию)
Тарабаеву                 - исполнительного директора общественного
Ольгу Михайловну            объединения "Казахстанская
криминологическая ассоциация"
(по согласованию)
Турмагамбетову            - исполнительного директора ОФ "Хартия за
Жемис Утегеновну            права человека" (по согласованию)
строки:
"Турецкий                 - исполнительный директор общественного
Николай Николаевич          объединения "Казахстанская
криминологическая ассоциация"
Азимова                   - директор Департамента международного
Эльвира Абилхасимовна       права и защиты имущественных прав
государства Министерства юстиции
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Турецкий                 - депутат Мажилиса Парламента Республики
Николай Николаевич          Казахстан" (по согласованию)
Азимова                   - директор Департамента международного
Эльвира Абилхасимовна       права и защиты имущественных прав
государства Министерства юстиции
Республики Казахстан, секретарь"
вывести из указанного состава: Кусетова Султана Турлиновича, Тезекбаева Ерика Асылбековича;

2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында өлім жазасының күшін жою туралы мәселені зерделеу жөніндегі комиссия туралы ережеде:
11-тармақтың бірінші абзацындағы "қажеттілігіне қарай, бірақ жарты жылда кемінде бір рет" деген сөздер "күнтізбелік жылдың әрбір айының әрбір екінші жұмасында, қажеттілігіне қарай Комиссия төрағасы белгілейтін өзге де күндері" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2) в Положении о Комиссии по изучению вопроса об отмене смертной казни в Республике Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце первом пункта 11 слова "по мере необходимости, но не реже одного раза в полугодие" заменить словами "каждую вторую пятницу каждого месяца календарного года, при необходимости, и в иные дни, определяемые Председателем Комиссии".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан