О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1349
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на исполнение обязательств по решениям судов, 14696892 (четырнадцать миллионов шестьсот девяносто шесть тысяч восемьсот девяносто две) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2007 года N 1349
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Сумма
за вычетом
госпошлины
(тенге)
Госпошлина
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Меркенского
районного суда
Жамбылской области

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1349 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне 2007 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға көзделген резервінен сот актілерін орындау үшін 14696892 (он төрт миллион алты жүз тоқсан алты мың сегіз жүз тоқсан екі) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1349 қаулысына
қосымша
Орындалуы тиіс сот шешімдерінің тізбесі
N
Р/с
Сот органының атауы мен шешімнің шығарылған күні
Талапкер
Мемлекет-
тік бажды
шегерген-
дегі сома-
сы (теңге)
Мемле-
кеттік
баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Жамбыл облысы Мерке

от 17.08.2007
Аргынбайулы Р.
100000
2
Решение Бескарагайского
районного суда
Восточно-Казахстанской
области от 23.10.2006,
постановление коллегии
по гражданским делам
Восточно-Казахстанского
областного суда
от 21.12.2006
Оспан А.Р.
100000
3
Решение Казыбекбийского
районного суда города
Караганды от 06.10.2006
Шихова В.Л.
190000
4
Решение Актюбинского
городского суда от
09.03.2006
Жанаев К.
200515
5
Решение Кокшетауского
городского суда
Акмолинской области от
08.08.2003,
постановление надзорной
коллегии Акмолинского
областного суда
от 15.01.2004, решение
Кокшетауского городского
суда Акмолинской
области от 09.03.2004
Кaц C.A.
246670
6
Решение Аркалыкского
городского суда
Костанайской области
от 18.05.2007
Дос O.К.
75552
7
Решение
Специализированного
межрайонного
экономического суда
Актюбинской области от

аудандық сотының 2007 жылғы 17.08. шешімі
Р. Арғынбайұлы
100000
2
Шығыс Қазақстан облысы
Бесқарағай аудандық
сотының 2006 жылғы 23.10. шешімі,
Шығыс Қазақстан облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының
2006 жылғы 21.12. қаулысы
А.Р. Оспан
100000
3
Қарағанды қаласы Қазыбек би аудандық
сотының 2006 жылғы
06.10. шешімі
В.Л. Шихова
190000
4
Ақтөбе қалалық сотының
2007 жылғы 09.03. шешімі
К. Жанаев
200515
5
Ақмола облысы Көкшетау
қалалық сотының 2003
жылғы 08.08. шешімі,
Ақмола облыстық соты-
ның қадағалау алқасы-
ның 2004 жылғы 15.01.
қаулысы,
Ақмола облысы
Көкшетау қалалық соты-
ның 2004 жылғы 09.03.
шешімі
С.А. Кац
246670
6
Қостанай облысы Арқа-
лық қалалық сотының
2007 жылғы 18.05.
шешімі
О.К. Дос
75552
7
Ақтөбе облысы Маман-
дандырылған аудан-
аралық экономикалық