Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1355 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1376 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестің 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1355  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбында және 1-тармақта "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестің 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасында:
тақырыбында "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімде:
"Бағдарламаның атауы", "Іске асыру мерзімдері", "Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер" деген жолдарда "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржыландыру көздері мен көлемдері" деген жолда:
"8 186 851", "6 517 051" деген сандар тиісінше "10 361 484", "8 691 684" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 333 032" деген сандар "2 321 262" деген сандармен ауыстырылсын;
"2007 жылы - 2 333 032 мың теңге" деген жолдардан кейін "; 2008 жылы - 2 186 403 мың теңге." деген жолдармен толықтырылсын;
"2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер" деген жолда:
"2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"2007 жылы 10 мен 19-ға дейін" деген сөздер "2008 жылы 9 бен 18-ге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Кіріспе" деген 2-бөлімде:
бірінші абзацта "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар және бағдарламаны қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
екінші абзацта "8 186 851", "6 517 051" деген сандар тиісінше "10 361 484", "8 691 684" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 333 032" деген сандар "2 321 262" деген сандармен ауыстырылсын;
"2007 жылы - 2 333 032 мың теңге" деген сөздерден кейін ", 2008 жылы - 2 186 403 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацта "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтиже" деген 7-бөлімде:
бірінші абзацта "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "2007 жылы 10 мен 19-ға дейін" деген сөздер "2008 жылы 9 бен 18-ге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестің 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1355
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1376
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1355 "О Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" следующие изменения и дополнения:
в заголовке и пункте 1 цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной указанным постановлением:
в заголовке цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в разделе 1 "Паспорт Программы":
в строках "Наименование Программы", "Сроки реализации", "Ожидаемый результат от реализации Программы" цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в строке "Источники и объемы финансирования":
цифры "8 186 851", "6 517 051" заменить, соответственно, цифрами "10 361 484", "8 691 684";
цифры "2 333 032" заменить цифрами "2 321 262";
после строки "2007 г. - 2 333 032 тыс. тенге" дополнить строкой "; 2008 г. - 2 186 403 тыс. тенге.";
цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в строке "Ожидаемый результат от реализации Программы":
цифры "2007" заменить цифрами "2008";
слова "10 и 19 на 10 тысяч населения в 2007 году" заменить словами "9 и 18 на 10 тысяч населения в 2008 году";
в разделе 2 "Введение":
в абзаце первом цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в разделе 6 "Необходимые ресурсы и источники финансирования программы":
в абзаце втором цифры "8 186 851", "6 517 051" заменить, соответственно, цифрами "10 361 484", "8 691 684";
цифры "2 333 032" заменить цифрами "2 321 262";
после слов "2007 год - 2 032 тыс. тенге" дополнить словами ", 2008 год - 2 186 403 тыс. тенге";
в абзаце третьем цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в разделе 7 "Ожидаемый результат от реализации Программы":
в абзаце первом цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в абзаце третьем слова "10 и 19 на 10 тысяч населения в 2007 году" заменить словами "9 и 18 на 10 тысяч населения в 2008 году";
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2005-2007 годы":

тақырыбында "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 53-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2008 ж. - 398,0";
реттік нөмірі 56-жолдың 6-бағанында:
"286,930" деген сандар "275,160" деген сандармен ауыстырылсын;
"2008 ж. - 34,138" деген жолмен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 50-1, 51-2, 53-1, 55-1 -жолдармен толықтырылсын:
"50-1 Талдықорған   Қазақстан    ІІМ,       10 қаңтар  2008 ж.  - РБ
қаласында     Республика-  Алматы     10 шілде   804,436
полицияның      сының      облысы-      жыл
күш-құрал-    Үкіметіне    ның әкімі   сайын
дарымен жедел  ақпарат
басқару
орталығын
(ЖБО) құру
және Астана
қаласындағы
Ахуалдық
орталықты
кеңейту
51-1  "Бақылау"     Қазақстан    ІІМ      10 қаңтар    2008 ж. - РБ
автоматтан-   Республика-           10 шілде     287,536
дырылған        сының                 жыл
ақпараттық    Үкіметіне              сайын
іздеу         ақпарат
жүйесін құру
51-2  Деректер      Қазақстан    ІІМ      10 қаңтар    2008 ж. - РБ
берудің       Республика-           10 шілде     254,161
жерсеріктік     сының                 жыл
желісі мен    Үкіметіне              сайын
ІІМ-нің        ақпарат
телефониясын
жаңғырту және
дамыту
53-1  Астана қала-  Қазақстан    ІІМ      10 қаңтар    2008 ж.  РБ
сында ІІМ-нің Республика-           10 шілде     -300,0
дипломатиялық   сының                 жыл
өкілдіктерді  Үкіметіне              сайын
күзету         ақпарат
жөніндегі
полиция полкін
орналастыру
үшін ғимарат-
тар мен
құрылыстар
кешенін салуды
жүзеге асыру
55-1  Алматы        Қазақстан    ІІМ      10 қаңтар    2008 ж.  РБ";
қаласындағы   Республика-           10 шілде     -106,132
"Сұңқар"        сының                 жыл
арнайы        Үкіметіне              сайын
мақсаттағы     ақпарат
бөлімшелерінің
қызметкерлеріне
арналған 100
пәтерлі шағын
отбасылық
жатақхананың
құрылысын
аяқтау
"Республикалық бюджет" деген жолда: "2007 ж." деген бағанда "2 333,032" деген сандар "2 321,262" деген сандармен ауыстырылсын;
"2007 ж. - 2 333,032*" деген бағаннан кейін мынадай мазмұндағы "2008 ж. - 2 186,403" деген бағанмен толықтырылсын.
"6 517,051*", "8 186,851" деген сандар тиісінше "8 691,684*", "10 361,484" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в заголовке цифры "2007" заменить цифрами "2008";
графу 6 строки, порядковый номер 53, изложить в следующей редакции "2008 г. - 398,0";
в графе 6 строки, порядковый номер 56:
цифры "286,930" заменить цифрами "275,160";
дополнить строкой "2008 г. - 34,138";
дополнить строками, порядковые номера 50-1, 51-1, 51-2, 53-1, 55-1, следующего содержания:
"50-1 Создать центр          Информация  МВД,      10       2008 г.-   РБ
оперативного           Правитель-  аким      января   806,436
управления силами и    ству        Алматин-  10 июля
средствами полиции     Республики  ской      ежегодно
(ЦОУ) в                Казахстан   области
г. Талдыкорган и
расширить
Ситуационный Центр
в г. Астане
51-1  Создать                Информация  МВД       10       2008 г.-   РБ
автоматизированную     Правитель-            января   287,536
информационно-         ству                  10 июля
поисковую систему      Республики            ежегодно
"Контроль"             Казахстан
51-2  Модернизировать и      Информация  МВД       10       2008 г.-   РБ
развивать спутниковую  Правитель-            января   254,161
сеть передачи данных   ству                  10 июля
и телефонии МВД        Республики            ежегодно
Казахстан
53-1  Осуществить            Информация  МВД       10       2008 г.-   РБ
строительство          Правитель-            января   300,0
комплекса зданий и     ству                  10 июля
сооружений для         Республики            ежегодно
размещения полка       Казахстан
полиции МВД по охране
дипломатических
представительств в
г. Астане
55-1  Завершить              Информация  МВД       10       2008 г.-   РБ";
строительство          Правитель-            января   106,132
малосемейного          ству                  10 июля
общежития на 100       Республики            ежегодно
квартир для            Казахстан
сотрудников
подразделения
специального
назначения "Сункар"
в г. Алматы
в строке "Республиканский бюджет":
в графе "2007 год" цифры "2 333,032" заменить цифрами "2 321,262";
после графы "2007 год - 2 333,032*" дополнить графой следующего содержания "2008 год - 2 186,403";
цифры "6 517,051*", "8 186,851" заменить, соответственно, цифрами "8 691,684*", "10 361,484".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан