Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің бригадасын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1392 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлерін одан әрі дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің құрамында 80 бірлік штат санының лимиті бар "5573 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Астана қаласында орналастырыла отырып, жедел бригаданың басқармасы) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) мемлекеттік мекеменің жарғысын бекітсін және Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдансын.
3. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании бригады Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1392
В целях дальнейшего развития Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать с 1 января 2008 года в составе Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан государственное учреждение "Воинская часть 5573" (управление оперативной бригады с дислокацией в г. Астане) с лимитом штатной численности 80 единиц.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) утвердить устав государственного учреждения и обеспечить государственную регистрацию в органах юстиции Республики Казахстан;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан