Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1396 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 3, 37-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 43-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1396
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 3, ст. 37) следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 43, исключить.
2. Настоящее постановление вводится действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан