Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтау мониторингін және оны бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 863-1 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 117 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.10 № 117 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының 7-бабының 13) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: Z100291 қараңыз
1. Қоса беріліп отырған Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтау мониторингін және оны бақылауды жүзеге асыру ережесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы  Мұнай және газ министрлігіне жүктелсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 454 Қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 1 қазандағы
N 863-1 қаулысымен
бекітілген
Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттар
талаптарының орындалуын сақтау мониторингін және оны
бақылауды жүзеге асыру ережесі 1. Жалпы ережелер
1. Осы Ереже "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңына сәйкес әзірленді және жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтау мониторингін және оны бақылауды жүзеге асыру тәртібін белгілейді. Z100291 қараңыз
2. Келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтау мониторингі келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтауды бақылауды қамтамасыз ету мақсатында жер қойнауын пайдаланушылардың келісім-шарттар бойынша міндеттемелерін іске асыру барысы туралы ақпаратты жинау мен қорыту жөніндегі қызметті қамтиды.
3. Келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтауды бақылау жер қойнауын пайдаланушылардың келісім-шарттар талаптарын орындауын қамтамасыз ету жөніндегі қызметті қамтиды.
4. Келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтау мониторингін және оны бақылауды құзыретті органдар жүзеге асырады.
5. Жер қойнауы туралы Заңға сәйкес келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтау мониторингін және оны бақылауды жүзеге асыру кезінде мыналар құзыретті органдар болып табылады:
кең таралған пайдалы қазбаларды және қойнауқатқа айдалатын өндірістік-техникалық жерасты суларын қоспағанда, барлауға, өндіруге және бірлесіп барлау мен өндіруге арналған келісім-шарттар бойынша - министрлік туралы ережеге сәйкес Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі;
барлауға және (немесе) өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келісім-шарттар бойынша - жер қойнауын зерделеу және пайдалану жөніндегі уәкілетті орган;
кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге және бірлесіп барлау мен өндіруге арналған келісім-шарттар бойынша - облыстық (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) атқарушы органдар.

Об утверждении Правил осуществления мониторинга и контроля за соблюдением выполнения условий контрактов на недропользование
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года N 863-1. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 117.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.02.2011 № 117 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ: см.Z100291
1. Утвердить прилагаемые Правила осуществления мониторинга и контроля за соблюдением выполнения условий контрактов на недропользование.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство нефти и газа Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 20.05.2010 № 454.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 октября 2007 года N 863-1
Правила
осуществления мониторинга и контроля за соблюдением
выполнения условий контрактов на недропользование
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" (далее - Закон о недрах) и определяют порядок осуществления мониторинга и контроля за соблюдением выполнения условий контрактов на недропользование (далее - контракты). см.Z100291
2. Мониторинг за соблюдением выполнения условий контрактов включает в себя деятельность по сбору и обобщению информации о ходе реализации недропользователями обязательств по контрактам, в целях обеспечения контроля за соблюдением выполнения условий контрактов.
3. Контроль за соблюдением выполнения условий контрактов, включает в себя деятельность по обеспечению выполнения недропользователями условий контрактов.
4. Мониторинг и контроль за соблюдением выполнения условий контрактов осуществляется компетентными органами.
5. Компетентными органами при осуществлении мониторинга и контроля за соблюдением выполнения условий контрактов в соответствии с Законом о недрах являются:
по контрактам на разведку, добычу и совмещенную разведку и добычу, за исключением общераспространенных полезных ископаемых и подземных производственно-технических вод для их закачки в пласт, - Министерство нефти и газа Республики Казахстан, в соответствии с положением о министерстве;
по контрактам на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой и (или) добычей, - уполномоченный орган по изучению и использованию недр;
по контрактам на разведку, добычу и совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых - областные (города республиканского значения, столицы) исполнительные органы.

Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 454 Қаулысымен.
2. Келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтау мониторингін жүзеге асыру тәртібі
6. Келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтау мониторингі жер қойнауын пайдаланушылар есеп беру нысанында ұсынатын бастапқы ақпарат, жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде келісім-шарттар мен заңнама талаптарының орындалуы бойынша жазбаша түсініктемелер, сондай-ақ жер қойнауы туралы Заңға сәйкес мониторингіге қатысушы және (немесе) заңнамалық актілерге сәйкес жер қойнауын пайдаланушылардың жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтауын мемлекеттік бақылауды жүзеге асыруға уәкілетті мемлекеттік органдардың деректері негізінде жүзеге асырылады.
7. Қатты немесе кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және (немесе) өндіруді жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушылар жер қойнауын зерттеу және пайдалану жөніндегі уәкілетті органға осы Ережеге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірмейтін мерзімде келісім-шарт талаптарының орындалуы туралы тоқсан сайынғы есепті береді.
8. Көмірсутекті пайдалы қазбаларды барлауды және (немесе) өндіруді жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушылар жер қойнауын зерделеу және пайдалану жөніндегі уәкілетті органға осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірмейтін мерзімде келісім-шарт талаптарының орындалуы туралы тоқсан сайынғы есепті береді.
9. Жерасты суларын, емдік балшықтарды барлауды және (немесе) өндіруді жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушылар жер қойнауын зерделеу және пайдалану жөніндегі уәкілетті органға осы Ережеге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірмейтін мерзімде келісім-шарт талаптарының орындалуы туралы тоқсан сайынғы есепті береді.
10. Барлауға және (немесе) өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуды және (немесе) пайдалануды жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушылар жер қойнауын зерделеу және пайдалану жөніндегі уәкілетті органға осы Ережеге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірмейтін мерзімде келісім-шарт талаптарының орындалуы туралы тоқсан сайынғы есепті береді.
11. Жер қойнауын пайдаланушылар осы Ереженің 7-10-тармақтарына сәйкес ұсынатын келісім-шарт талаптарының орындалуы туралы есептің негізінде жер қойнауын зерделеу және пайдалану жөніндегі уәкілетті орган жиынтық есептерді дайындайды, олар келісім-шарттар талаптарының орындалуы туралы есептерді ұсыну мерзімі аяқталғаннан кейін екі айдың ішінде құзыретті органға жіберіледі.

Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 454.
2. Порядок осуществления мониторинга
за соблюдением выполнения условий контрактов
6. Мониторинг за соблюдением выполнения условий контрактов осуществляется на основе первичной информации, предоставляемой недропользователями в форме отчетности, письменных разъяснений по выполнению условий контрактов и требований законодательства при проведении операций по недропользованию, а также данных государственных органов, участвующих в мониторинге в соответствии с Законом о недрах и (или) уполномоченных в соответствии с законодательными актами осуществлять государственный контроль за соблюдением недропользователями требований законодательства Республики Казахстан при проведении операций по недропользованию.
7. Недропользователи, осуществляющие разведку и (или) добычу твердых или общераспространенных полезных ископаемых, представляют в уполномоченный орган по изучению и использованию недр ежеквартальный отчет о выполнении условий контракта в срок не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом, по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
8. Недропользователи, осуществляющие разведку и (или) добычу углеводородных полезных ископаемых, представляют в уполномоченный орган по изучению и использованию недр ежеквартальный отчет о выполнении условий контракта, в срок не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом, по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
9. Недропользователи, осуществляющие разведку и (или) добычу подземных вод, лечебных грязей представляют в уполномоченный орган по изучению и использованию недр ежеквартальный отчет о выполнении условий контракта, в срок не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом, по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
10. Недропользователи, осуществляющие строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой и (или) добычей, представляют в уполномоченный орган по изучению и использованию недр ежеквартальный отчет о выполнении условий контракта, в срок не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом, по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
11. Уполномоченный орган по изучению и использованию недр на основе отчетов о выполнении условий контрактов, предоставляемых недропользователями в соответствии с пунктами 7-10 настоящих Правил, подготавливает сводные отчеты, которые направляются в компетентные органы в течение двух месяцев по истечении срока предоставления отчетов о выполнении условий контрактов.

12. Келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтау мониторингін жүзеге асыру мақсатында мониторингке қатысатын және (немесе) заңдарға сәйкес жер қойнауын пайдаланушылардың жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтауын мемлекеттік бақылауды жүзеге асыруға уәкілетті мемлекеттік органдар құзыретті органдар орталық және жергілікті атқарушы органдармен бірлесіп, шығаратын ақпаратпен алмасу туралы бұйрықтардың негізінде құзыретті органдарға мониторингтің және (немесе) бақылаудың нәтижелері туралы деректер береді.
Көрсетілген мәліметтерді мына мемлекеттік органдар ұсынады:
1) сауда және индустриялық саясатты мемлекеттік реттеу саласындағы уәкілетті орган - тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алуға қатысты қазақстандық мазмұн бөлігінде; P071139
2) халықты жұмыспен қамту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды үйлестіретін уәкілетті орган - қазақстандық кадрларды тартуға қатысты қазақстандық мазмұн бойынша, сондай-ақ оларға кемсітпеушілік негізде жағдай жасау мен еңбекақы төлеуді қамтамасыз ету бойынша;
3) облыстық (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) атқарушы органдар - қазақстандық мазмұн және аумақтарды әлеуметтік дамыту бөлігінде;
4) қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган - жер қойнауын пайдаланушылардың экологиялық заңнаманы орындауы бөлігінде;
5) өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті орган - жер қойнауын пайдаланушылардың өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы заңнаманы орындауы бөлігінде;
6) денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган - денсаулықты қорғау туралы заңнаманы және халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы заңнаманы сақтау бөлігінде;
7) мемлекеттің алдындағы салықтық міндеттемелердің орындалуын салықтық бақылауды қамтамасыз ететін уәкілетті орган - жер қойнауын пайдаланушылардың салық заңнамасын сақтауы бөлігінде;
8) жер қойнауын зерделеу және пайдалану жөніндегі уәкілетті орган - жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалану жөніндегі заңнаманы сақтау бөлігінде.
13. Мониторингтің барлық деректерін, оның ішінде басқа мемлекеттік органдардан түсетін деректерді құзыретті орган бірыңғай ақпараттық дерекқорға - Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалану мониторингінің бірыңғай мемлекеттік жүйесіне енгізеді (ЖП МБМЖ).
3. Келісім-шарт талаптарының орындалуын сақтауды бақылау
14. Келісім-шарттар талаптарының орындалуын сақтауды бақылауды (бұдан әрі - бақылау) құзыретті органдар жүзеге асырады.
15. Бақылау барысында құзыретті органдар мониторинг деректерін талдауды жүзеге асырады, жер қойнауын пайдаланушылардың келісім-шарт талаптарын сақтауы бойынша оларды тексеруді жүргізеді.

12. В целях осуществления мониторинга за соблюдением выполнения условий контрактов, государственные органы, участвующие в мониторинге и (или) уполномоченные в соответствии с законами осуществлять государственный контроль за соблюдением недропользователями требований законодательства Республики Казахстан при проведении операций по недропользованию, предоставляют данные о результатах мониторинга и (или) контроля в компетентные органы на основании приказов об обмене информации, издаваемых компетентными органами совместно с центральными и местными исполнительными органами.
Указанные сведения предоставляются следующими государственными органами:
1) уполномоченным органом в области государственного регулирования торговой и индустриальной политики - в части казахстанского содержания в отношении приобретения товаров , работ и услуг;
2) уполномоченным органом, координирующим реализацию государственной политики в сфере занятости населения - по казахстанскому содержанию в отношении привлечения казахстанских кадров, а также по обеспечению условий и оплаты их труда на недискриминационной основе;
3) областными (города республиканского значения, столицы) исполнительными органами - в части казахстанского содержания и социального развития территорий;
4) уполномоченным органом в области охраны окружающей среды в части выполнения недропользователями экологического законодательства ;
5) уполномоченным органом в области промышленной безопасности в части выполнения недропользователями законодательства в области промышленной безопасности ;
6) уполномоченным органом в области здравоохранения в части соблюдения законодательства об охране здоровья и законодательства в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения;
7) уполномоченным органом, обеспечивающим налоговый контроль за исполнением налоговых обязательств перед государством, в части соблюдения недропользователями налогового законодательства ;
8) уполномоченным органом по изучению и использованию недр в части соблюдения законодательства по рациональному и комплексному использованию недр.
13. Все данные мониторинга, в том числе поступающие от других государственных органов, вводятся компетентным органом в единую информационную базу данных - единую государственную систему мониторинга недропользования Республики Казахстан (ЕГСМ НП).
3. Контроль за соблюдением выполнения условий контракта
14. Контроль за соблюдением выполнения условий контрактов (далее - контроль) осуществляется компетентными органами.
15. В ходе контроля компетентные органы осуществляют анализ данных мониторинга, проводят проверки недропользователей по соблюдению ими условий контрактов.

16. Құзыретті органдар жер қойнауын пайдаланушыны алдын ала хабардар ете отырып, заңнамаға сәйкес жер қойнауын пайдаланушының келісім-шарттар талаптарын сақтауын бақылау мақсатында тексерістер жүргізуге құқылы.
Жер қойнауын пайдаланушыларды тексеруді құзыретті органдар дербес не басқа мемлекеттік органдарды тарта отырып жүргізе алады.
Құзыретті органдар қажет болған жағдайда тексерістер жүргізу кезінде консультациялар алу, арнайы білім мен дағдыларды қажет ететін мәселелерді зерттеу үшін консультанттар (тәуелсіз сарапшылар) тартуға құқылы.
17. Егер бақылау барысында жер қойнауын пайдаланушының келісім-шарт талаптарын орындамау фактісі анықталған жағдайда, құзыретті орган мұндай жер қойнауын пайдаланушыға қатысты заңға және келісім-шарт ережелеріне сәйкес шаралар қолданады. Құзыретті орган осы Ереженің 12-тармағына сәйкес ақпарат ұсынған тиісті мемлекеттік органдарды қабылданған шаралар туралы хабардар етеді.
Ережеге 1-қосымша
Есеп беруші__________________________________________
________________________________________________________________
Атауы, мекен-жайы, телефоны, электрондық поштасы
СТН ______________________________
N 1-ЛКТ НЫСАНЫ
Лицензиялық/келісім-шарттық талаптардың орындалуы
туралы есеп (қатты немесе кең таралған пайдалы қазбаларды
барлау және (немесе) өндіру)
200__ж.________________
Есеп беру объектісінің
коды
Лицензия нөмірі/келісім-
шарт қорытындысының
берілген күні
Қосымша келісімдер -
нөмірі/тіркелген күні
Жер қойнауын пайдалану
жөніндегі операцияның
түрі
Жер қойнауын пайдаланушы
кәсіпорынның меншік
нысаны
Инвестор(лар)/ел (дер)
Іскерлік қатысуы
(акцияларының %)
Келісім-шарт аумағы/
кенорны, көлемі және с.с.
Келісім/шарттың қолданылу
мерзімі
Қазақстан Республикасы
бойынша есепті кезеңдегі
орташа бағам 1 $ =_______
теңге
Баптардың атауы
жолдың
шифры
өлшем
бір-
лігі
келі-
сім-
шарт
тала-
бы
жыл-
дық
жұмыс
бағ-
дар-
лама-
сының
шарты
жыл
басы-
нан
бергі
нақты
істел-
гені
А Б В 1 2 3
Қаржылық міндеттемелер
(ҚМ)
500
$ мың
Инвестициялар, барлығы
501
$ мың
оның ішінде тікелей
шетелдік инвестициялар
502
$ мың
күрделі шығындар,
барлығы
503
$ мың
оның ішінде: ғимараттар,
құрылыстар,
504
$ мың
жайластыру, машиналарды
қайта құру
505
$ мың
құрал-жабдықтар
506
$ мың
көлік құралдары
507
$ мың
тазарту құрылғыларына/
қоршаған ортаны қорғауға
жұмсалатын шығындар,
барлығы
508
$ мың
Геологиялық барлау
шығындары, барлығы
509
$ мың
оның ішінде: іздеу
маршруттары
100
$ мың
қума
км
геологиялық түсіру
жұмыстары
101
$ мың
шаршы
км
топографиялық жұмыстар
102
$ мың
қума
км
литогеохимиялық жұмыстар
103
$ мың
сына-
малар
тау-кен жұмыстары
104
$ мың
текше
м
бұрғылау жұмыстары
105
$ мың
м
ұң-
ғыма
геофизикалық жұмыстар,
барлығы

16. Компетентные органы вправе с предварительным уведомлением недропользователя проводить в соответствии с законодательством проверки в целях контроля за соблюдением недропользователем условий контрактов.
Проверки недропользователей могут проводиться компетентными органами самостоятельно либо с привлечением других государственных органов.
Компетентные органы, в случае необходимости при проведении проверок, вправе привлекать для получения консультаций, исследования вопросов, требующих специальных знаний и навыков, консультантов (независимых экспертов).
17. В случае если в ходе контроля будет выявлен факт невыполнения недропользователем условий контракта, компетентный орган принимает в отношении такого недропользователя меры в соответствии с законами и положениями контракта. Компетентный орган информирует о принятых мерах соответствующие государственные органы, предоставившие информацию согласно пункту 12 настоящих Правил.
Приложение 1
к Правилам
Кем представляется_____________________________
_______________________________________________
Наименование, адрес, телефон, электронная почта
РНН______________________
ФОРМА N 1-ЛКУ
Отчет
о выполнении лицензионных/контрактных
условий (разведка и (или) добыча
твердых или общераспространенных полезных ископаемых)
за____________200_г.
Код объекта отчета
Номер/дата выдачи/заключения
лицензии/контракта
Дополнительные соглашения -
номер/дата регистрации
Вид операции по недропользованию
Форма собственности предприятия-
недропользователя
Инвестор(ы)/страна(ны)
Долевое участие (в % акций)
Контрактная территория/месторождение,
площадь и т.п.
Срок действия лицензии/контракта
Средний курс по Республике
Казахстан за отчетный период 1 $ =
______тенге
Наименование статей
Шифр
строки
Единицы
изме-
рения
Условие
по
конт-
ракту
Условие
по
годовой
рабочей
программе
Факт
с на-
чала
года
А
Б
В
1
2
3
Финансовые обязательства
(ФО)
500
тыс. $
Инвестиции, всего
501
тыс. $
из них прямые иностранные
инвестиции
502
тыс. $
капитальные затраты,
всего
503
тыс. $
в том числе: здания,
сооружения
504
тыс. $
обустройство, реконструкция
505
тыс. $
машины, оборудование
506
тыс. $
транспортные средства
507
тыс. $
затраты на очистные
сооружения/охрану
окружающей среды, всего
508
тыс. $
затраты на
геологоразведку, всего
509
тыс. $
из них: поисковые маршруты
100
тыс. $
пог.км
геологосъемочные работы
101
тыс. $
кв.км
топографические работы
102
тыс. $
пог.км
литогеохимические работы
103
тыс. $
пробы
горные работы
104
тыс. $
куб. м
буровые работы
105
тыс. $
м
скважин
геофизические работы, всего

106
$ мың
оның ішінде: электрбарлау
107
$ мың
қума
км
шаршы
км
гравибарлау
108
$ мың
шаршы
км
магнитбарлау
109
$ мың
шаршы
км
сейсмикалық барлау
110
$ мың
қума
км
ұңғымалардағы
геофизикалық зерттеулер
және ұңғымалық геофизика
111
$ мың
м
геофизикалық деректерді
өңдеу
112
$ мың
гидрогеологиялық жұмыстар
113
$ мың
бр/см
инженерлік-геологиялық
жұмыстар
114
$ мың
бр/см
лабораториялық және
технологиялық зерттеулер
115
$ мың
басқа да барлау
жұмыстары
116
$ мың
өндіруге/өңдеуге
жұмсалатын шығындар,
барлығы
510
$ мың
тау-кен-дайындық
жұмыстары
117
қума
м
мың
текше
м
күрделі тау-кен жұмыстары
118
қума
м
мың
текше
м
кесу жұмыстары
119
қума
м
мың
текше
м
пайдалану-барлау
жұмыстары
120
қума
м
мың
текше
м
сынақтан өткізу

106
тыс. $
из них: электроразведка
107
тыс. $
пог.км
кв.км
гравиразведка
108
тыс. $
кв.км
магниторазведка
109
тыс. $
кв.км
сейсморазведка
110
тыс. $
пог.м
геофизические исследования
в скважинах
111
тыс. $
и скважинная геофизика
м
обработка геофизических
данных
112
тыс. $
гидрогеологические работы
113
тыс. $
бр/см
инженерно-геологические работы
114
тыс. $
бр/см
лабораторные и технологи-
ческие исследования
115
тыс. $
прочие работы по разведке
116
тыс. $
затраты на добычу/
переработку, всего
510
тыс. $
горно-подготовительные
работы
117
пог.м
тыс.
куб.м
горно-капитальные работы
118
пог.м
тыс.
куб.м
нарезные работы
119
пог.м
тыс.
куб.м
эксплоразведочные работы
120
пог.м
тыс.
куб.м
опробование

121
сына-
малар
басқа да өндіру/өңдеу
жұмыстары
122
$ мың
өндіру көлемі
(тауар кенінің)
511
мың
тонна
мың
текше
м
Металдар бойынша өндіру
көлемі
123
кг
өндірілген кендегі
металдар құрамы
124
%
мардымсыздану
125
%
ысырап
126
%
аршылым
127
мың
текше
м
өткізу көлемі
512
$ мың
мың
тонна
мың
текше
м
кг
оның ішінде экспортқа
513
$ мың
мың
тонна
мың
текше
м
кг
технологияларды сатып
алу
514
$ мың
оның ішінде отандық
технологиялар
515
$ мың
әлеуметтік саланы және
инфрақұрылымды дамыту

121
пробы
прочие работы по
добыче/переработке
122
тыс. $
объем добычи (товарной
руды)
511
тыс.тонн
тыс.
куб.м
объем добычи по металлам
123
кг
содержание металлов в
добытой руде
124
%
разубоживание
125
%
потери
126
%
вскрыша
127
тыс.
куб.м
объем реализации
512
тыс. $
тыс.тонн
тыс.
куб.м
кг
в том числе на экспорт
513
тыс. $
тыс.тонн
тыс.
куб.м
кг
приобретение технологий
514
тыс. $
в том числе отечественных
технологий
515
тыс. $
развитие социальной
сферы и инфраструктуры

516
$ мың
жер қойнауын жағдайының
(ласталуының)
мониторингі
517
$ мың
сақтандыру, барлығы
518
$ мың
оның ішінде экологиялық
сақтандыру
519
$ мың
тарату қоры
520
$ мың
қазақстандық мамандарды
оқыту
521
$ мың
оның ішінде орта білім
беру мұқтаждығына
аударылды
522
$ мың
аумақтарды қайтару
523
%
персоналдың саны
524
Адам
оның ішінде: қазақстандық
кадрлар
525
Адам
қосалқы мердігерлік
жұмыстар, барлығы
526
$ мың
оның ішінде: отандық
өндірушілер, барлығы
527
$ мың
оның ішінде: қызмет
көрсетуге жұмсалған
шығыстар

516
тыс. $
мониторинг состояния
(загрязнения) недр
517
тыс. $
страхование, всего
518
тыс. $
в том числе экологическое
страхование
519
тыс. $
ликвидационный фонд
520
тыс. $
обучение казахстанских
специалистов
521
тыс. $
в том числе перечислено на
нужды среднего образования
522
тыс. $
возврат территорий
523
%
численность персонала
524
человек
в том числе: казахстанских
кадров
525
человек
субподрядные работы,
всего
526
тыс. $
в том числе: отечественных
производителей, всего
527
тыс. $
из них: затраты на услуги

528
$ мың
оның ішінде отандық
өндірушілер
529
$ мың
тауарлар сатып алу
530
$ мың
оның ішінде: отандық
өндірушілер
531
$ мың
құрал-жабдықтар сатып алу
532
$ мың
оның ішінде: отандық
өндірушілер
533
$ мың
объектілер салу
534
$ мың
оның ішінде: отандық
өндірушілер
535
$ мың
басқа жұмыс түрлері
536
$ мың
оның ішінде: отандық
өндірушілер
537
$ мың
жанама шығыстар,
барлығы
538
$ мың
оның ішінде Қазақстанның
аумағында
539
$ мың
салықтар мен төлемдер,
барлығы
540
$ мың
оның ішінде:
корпоративтік табыс
салығы
541
$ мың
табыс салығы
қосымша құн салығы
542
$ мың
бонустар
543
$ мың
оның ішінде: қол
қойылатын
544
$ мың
коммерциялық табылым
545
$ мың
роялти
546
$ мың
мың
тонна
Қазақстан Республикасының
өнімді бөлу туралы
келісімдердегі
(келісім-шарттардағы)
үлесі
547
$ мың
кг
мың
тонна
үстеме пайдаға салынатын
салық
548
$ мың
әлеуметтік салық
549
$ мың
көлік құралдарына
салынатын салық
550
$ мың
кедендік төлемдер
551
$ мың
қоршаған ортаны ластағаны
үшін төлемдер
552
$ мың
тарихи шығындар
553
$ мың
оның ішінде геологиялық
ақпаратты сатып алғаны
үшін
554
$ мың
жерді, жер қойнауы
учаскесін жалға алу
555
$ мың
га
басқа салықтар мен
төлемдер
556
$ мың
Жер қойнауын пайдаланушы - Басшы__________________________
Қаржы-экономикалық қызметтің басшысы ______________________
Орын._________тел.__________   күні 200_жылғы "___" _______
Ережеге 2-қосымша
Есеп беруші _____________________________________________
____________________________________________________________
Атауы, мекен-жайы, телефоны, электрондық поштасы
СТН ______________________________
N 2-ЛКТ НЫСАНЫ
Лицензиялық/келісім-шарттық талаптардың орындалуы туралы
есеп (көмірсутек шикізатын барлау және (немесе) өндіру)
200___ж._____________
Есеп беру объектісінің
коды
Лицензия нөмірі/келісім-
шарт қорытындысының
берілген күні
Қосымша келісімдер -
ӨБК-нөмірі/тіркелген күні
Жер қойнауын пайдалану
жөніндегі операцияның
түрі
Жер қойнауын пайдаланушы
кәсіпорынның меншік
нысаны
Инвестор(лар)/ел (дер)
Іскерлік қатысуы
(акцияларының %)
Келісім-шарт аумағы /
кенорны, көлемі және с.с.
Келісім/шарттың қолданылу
мерзімі
Қазақстан Республикасы
бойынша есепті кезеңдегі
орташа бағам 1$ =______
теңге
Баптардың атауы
жолдың
шифры
өлшем
бір-
лігі
ке-
лісім
-шарт
та-
лабы
жыл-
дық
жұмыс
бағ-
дар-
лама-
сының
шарты
жыл
басы-
нан
бергі
нақты
істел-
ген
жұмыс
А Б В 1 2 3
Қаржылық міндеттемелер
(ҚМ)
500
$ мың
Инвестициялар, барлығы
501
$ мың
оның ішінде тікелей
шетелдік инвестициялар
502
$ мың
күрделі шығындар,
барлығы
503
$ мың
оның ішінде: ғимараттар,
құрылыстар,
504
$ мың
жайластыру, машиналарды
қайта құру,
505
$ мың
машиналар, жабдықтар
506
$ мың
көлік құралдары
507
$ мың
тазарту құрылғыларына/
қоршаған ортаны қорғауға
жұмсалатын шығындар,
барлығы
508
$ мың
Геологиялық барлау
шығындары, барлығы

528
тыс. $
в том числе отечественных
производителей
529
тыс. $
приобретение товаров
530
тыс. $
в том числе отечественных
производителей
531
тыс. $
приобретение оборудования
532
тыс. $
в том числе отечественных
производителей
533
тыс. $
строительство объектов
534
тыс. $
в том числе отечественных
производителей
535
тыс. $
другие виды работ
536
тыс. $
в том числе отечественных
производителей
537
тыс. $
косвенные расходы, всего
538
тыс. $
в том числе на территории
Казахстана
539
тыс. $
налоги и платежи, всего
540
тыс. $
из них: корпоративный
подоходный налог
541
тыс. $
налог на добавленную
стоимость
542
тыс. $
бонусы
543
тыс S
в том числе: подписной
544
тыс. $
коммерческого обнаружения
545
тыс. $
роялти
546
тыс. $
тыс.тонн
доля Республики Казахстан в
соглашениях (контрактах) о
разделе продукции
547
тыс. $
кг
тыс.тонн
налог на сверхприбыль
548
тыс. $
социальный налог
549
тыс. $
налог на транспортные
средства
550
тыс. $
таможенные платежи
551
тыс. $
платежи за загрязнение
окружающей среды
552
тыс. $
исторические затраты
553
тыс. $
в том числе за приобретение
геологической информации
554
тыс. $
аренда земли, участка недр
555
тыс. $
га
прочие налоги и платежи
556
тыс. $
Недропользователь-руководитель   Руководитель финансово-экономической
_____________________________    службы ______________________
Исп._________тел.____________    дата "__"____________200_года
Приложение 2
к Правилам
Кем представляется_____________________________
_______________________________________________
Наименование, адрес, телефон, электронная почта
РНН______________________
ФОРМА N 2-ЛКУ
Отчет
о выполнении лицензионных/контрактных
условий (разведка и (или) добыча
углеводородного сырья)
за____________200_г.
Код объекта отчета
Номер/дата выдачи/заключения
лицензии/контракта
Дополнительное соглашения/СРП -
номер/дата регистрации
Вид операции по недропользованию
Форма собственности предприятия-
недропользователя
Инвестор(ы)/страна(ны)
Долевое участие (в % акций)
Контрактная территория/
месторождение, площадь и т.п.
Срок действия лицензии/контракта
Средний курс по Республике Казахстан за
отчетный период 1 $ =________тенге
Наименование статей
Шифр
строк
Единицы
изме-
рения
Условие
по
конт-
ракту
Условие
по ГРП
Факт
с на-
чала
года
А
Б
В
1
2
3
Финансовые обязательства
(ФО)
500
тыс. $
Инвестиции, всего
501
тыс. $
из них прямые иностранные
инвестиции
502
тыс. $
капитальные затраты, всего
503
тыс. $
в том числе: здания,
сооружения
504
тыс. $
обустройство, реконструкция
505
тыс. $
машины, оборудование
506
тыс. $
транспортные средства
507
тыс. $
затраты на очистные сооружения/
охрану окружающей среды, всего
508
тыс. $
затраты на геологоразведку,
всего

509
$ мың
геофизикалық жұмыстар,
жиыны:
200
$ мың
оның ішінде сейсмикалық
барлау (2 D және/немесе
3 D)
201
$ мың
қума
км
шаршы
км
сейсмикалық барлау
деректерін өңдеу және
өзінше пайымдау
202
$ мың
қума
км
шаршы
км
сейсмикалық барлау
деректерін қайта өңдеу
және өзінше пайымдау
203
$ мың
қума
км
шаршы
км
гравибарлау және
геофизикалық
зерттеулердің басқа
түрлері
204
$ мың
нүкте
бұрғылау жұмыстары
205
$ мың
қума
км
шаршы
км
сынамалау және
объектілерді сынау
206
$ мың
объ-
ект
гидрогеологиялық
207
$ мың
бр/см
инженерлік-геологиялық
208
$ мың
бр/см
басқа да геологиялық
барлау жұмыстары
209
$ мың
өндіру шығындары,
барлығы
510
$ мың
оның ішінде
эксплуатациялық бұрғылау
210
$ мың
қума
м
ұң-
ғыма
басқа да өндіру шығындары
(консервациядан алу,
ұңғымаларды жөндеу)
211
$ мың
өндіру көлемі: мұнай
511
мың
тонна
газ
Млн.
текше
м
конденсат
мың
тонна
жойылған мұнай
қоймаларының көлемі
212
шаршы
м
кәдеге жаратылған газдың
көлемі
213
мың
текше
м
жағылған газдың көлемі
214
мың
текше
м
қойнауқатқа су айдау
215
мың
текше
м
Өткізу көлемі: мұнай
512
$ мың
мың
тонна
газ
$ мың
млн.
текше
м
конденсат
$ мың
мың
тонна
оның ішінде экспортқа:
мұнай
513
$ мың
мың
тонна
газ
$ мың
Млн.
текше
м
конденсат
$ мың
мың
тонна
технологияларды сатып
алу
514
$ мың
оның ішінде отандық
технологиялар
515
$ мың
әлеуметтік саланы және
инфрақұрылымды дамыту

509
тыс. $
геофизические работы, итого:
200
тыс. $
в том числе сейсморазведка
201
тыс. $
(2 D и/или 3 D)
пог.км
кв.км
обработка и интерпретация
202
тыс. $
данных сейсморазведки
пог.км
кв.км
переобработка и
переинтерпретация
203
тыс. $
данных сейсморазведки
пог.км
кв.км
гравиразведка и другие виды
204
тыс. $
геофизических исследований
точки
буровые работы
205
тыс. $
пог.м
скважин
опробование и испытание объектов
206
тыс. $
объектов
гидрогеологические
207
тыс. $
бр/см
инженерно-геологические
208
тыс. $
бр/см
прочие работы по
геологоразведке
209
тыс. $
затраты на добычу, всего
510
тыс. $
в том числе эксплуатационное
бурение
210
тыс. $
пог.м
скважин
прочие затраты по добыче
(расконсервация, ремонт
скважин)
211
тыс. $
объем добычи : нефти
511
тыс.тонн
газа
млн.
куб.м
конденсата
тыс.тонн
площадь ликвидированных нефтяных амбаров
212
м.кв
объем утилизированного газа
213
тыс. куб.м
объем сожженного газа
214
тыс. куб.м
закачка воды в пласт
215
тыс. куб.м
Объем реализации : нефти
512
тыс.$
тыс.тонн
газа
тыс.$
млн. куб.м
конденсата
тыс.$
тыс.тонн
в том числе на экспорт: нефти
513
тыс.$
тыс.тонн
газа
тыс.$
млн.
куб.м
конденсата
тыс.$
приобретение технологий
514
тыс. $
в том числе отечественных
технологий
515
тыс. $
развитие социальной сферы и
инфраструктуры

216
оның ішінде/техникалық-
экономикалық негіздемені
дайындау және әзірлеу
217
барлау және бағалау
шығындары
218
оның ішінде: күрделі
шығындар
219
зерттеулер мен
іздестірулер
220
бұрғылау, үңгілеу, бітеу
221
тауарлық-материалдық
қорлар
222
еңбекке және қызмет
көрсетуге ақы төлеу
223
басқа шығындар
224
игеру (өндіру шығындары)
225
оның ішінде: күрделі
шығындар
226
зерттеулер мен
іздестірулер
227
бұрғылау, аяқтау
228
тауарлық-материалдық
қорлар
229
еңбекке және қызмет
көрсетуге ақы төлеу
230
өндіріске, көлікке,
сақтауға арналған
объектілер
231
басқа шығындар
232
эксплуатациялық шығындар
233
оның ішінде: пайдалану
және қызмет көрсету
234
жою
235
жер қойнауы жағдайының
(ластануының)
мониторингі
236
қызмет көрсетуге
жұмсалған шығындар мен
шығыстар
237
басқа шығындар
238
жалпы және әкімшілік
шығындары
239
оның ішінде: кеңселерді
ұстау (негізгі және
далалық)
240
техникалық қызмет
көрсету және байланыс
241
барлау кезеңіндегі
әкімшілік шығыстары
242
игеру кезеңіндегі
әкімшілік шығыстары
243
басқа шығыстар
244
басқа өтелетін шығындар
245
оның ішінде:
коммерциялық табылым
бонусы
246
өндіру бонусы
247
басқа өтелетін салықтар
мен төлемдер
248
әлеуметтік саланы дамыту
249
табиғат қорғау жөніндегі
іс-шаралар
250
оқу шығындары
251
Қазақстан Республикасы-
ның өнімдерін өткізу
шығындары
252
басқа өтелетін шығыстар
253
Өтеуге жатпайтын шығындар бойынша есеп ($ мың)
Қайтарылмайтын
шығындар, барлығы
254
оның ішінде: конкурсқа
қатысу жарнасы
255
геологиялық ақпарат
256
еселенген шығындар
257
қоршаған ортаны
ластағаны үшін төленген
үстеме лимиттер
258
мердігердің өнімін
өткізу
259
ревизиялар, аудит
260
өнімді бөлу туралы
келісім шарттарының
орындалмауы
261
жолдамалар,
экскурсиялар, саяхаттар
262
кредит (заем) үшін
берілген сыйақылар
263
авариялардан шеккен
зияндар (Мердігердің
кінәсінен)

216
из них: подго-
товка и разра-
ботка технико-
экономического
обоснования
217
затраты на
разведку и
оценку
218
в том числе:
капитальные
затраты
219
исследования и
изыскания
220
бурение,
углубление,
заглушивание
221
товарно-
материальные
запасы
222
оплата труда и
услуг
223
прочие затраты
224
затраты на
освоение
(добычу)
225
в том числе:
капитальные
затраты
226
исследования и
изыскания
227
бурение,
заканчивание
228
товарно-
материальные
запасы
229
оплата труда и
услуг
230
объекты для
добычи,
транспорт.,
хранения
231
прочие затраты
232
эксплуатацион-
ные затраты
233
в том числе:
эксплуатация и
обслуживание
234
ликвидация
235
мониторинг
состояния
(загрязнения)
недр
236
затраты на
услуги и
расходы
237
прочие затраты
238
общие и адми-
нистративные
затраты
239
в том числе:
содержание
офисов
(основного и
полевых)
240
техобслужива-
ние и связь
241
администрат.
расходы на
этапе разведки
242
администрат.
расходы на
этапе освоения
243
прочие расходы
244
другие
возмещаемые
затраты
245
в том числе:
бонус
коммерческого
обнаружения
246
бонус добычи
247
другие
возмещаемые
налоги и
платежи
248
развитие
социальной
сферы
249
природоохран-
ные
мероприятия
250
затраты на
обучение
251
затраты по
реализации
продукции
Республики
Казахстан
252
прочие
возмещаемые
расходы
253
Отчет по затратам, не подлежащих возмещению (в $ тыс.)
Невозмещаемые
затраты, всего
254
в том числе:
взнос на
участие в
конкурсе
255
на геологичес-
кую информацию
256
превышенные
затраты
257
сверхлимиты за
загрязнение
окружающей
среды
258
на реализацию
продукции
подрядчика
259
ревизии, аудит
260
не выполнение
условий
соглашения о
разделе
продукции
261
на путевки,
экскурсии,
путешествия
262
на вознаграж-
дения за
кредит (заем)
263
убытки от
аварий (по
вине
Подрядчика)

264
ерікті сақтандыру
265
сот шығындары
266
айыппұлдар мен өсімдер
267
қызметкерлердің жеке
тұтынуы
268
өнімді бөлу туралы
келісім бойынша біржолғы
тіркелген төлемдер
269
салықтар және міндетті
төлемдер
270
өнімді бөлу туралы
келісіммен байланысты
емес шығындар
271
кестенің жалғасы
үстеме
(аплифт)
нақты өтелгені
тоқсан
ішінде
жыл
басынан
бері
игеру
бастал-
ғаннан
бері
7
8
9
10
Өтемдік және пайдалы өнім бойынша есеп
Баптардың атауы
жолдың
шифры
өлшем
бір-
лік-
тері
тоқ-
сан
ішін-
дегі
факт
жыл
ішін-
дегі
факт
игеру
бас-
тал-
ған-
нан
бергі
факт
ӨБК
шарт-
тары
1
2
3
4
5
6
жалпы табыс
272
$ мың
ішкі
рентабельділік
нормасы
273
%
таза қолма-қол
ақша ағыны
274
$ мың
өнімді бөлу
нүктесіндегі
өткізу бағасы
275
$ мың/
тонна
өнімді өткізу
пунктіндегі сату
бағасы (қосылған
құн салығынсыз)
276
$ мың/
тонна
өнім өткізудің
үлестік шығындары
277
$ мың/
тонна
өтемдік өнім,
барлығы
278
$ мың
мың
тонна
пайдалы өнім,
барлығы
279
$ мың
оның ішінде:
Қазақстан
Республикасының
үлесі
280
%
$ мың
мың
тонна
мердігердің үлесі
281
%
$ мың
мың
тонна
Жер қойнауын пайдаланушы - Басшы _________________________
Қаржы-экономикалық қызметтің басшысы _____________________
Орын._________тел.__________   күні 200_жылғы "___" ______
Ережеге 3-қосымша
Есеп беруші _____________________________________________
____________________________________________________________
Атауы, мекен-жайы, телефоны, электрондық поштасы
СТН ______________________________
N 3-ЛКТ НЫСАНЫ
Лицензиялық/келісім-шарттық талаптардың орындалуы туралы
есеп (көмірсутек шикізатын барлау және (немесе) өндіру)
200___ж._____________
Есеп беру объектісінің
коды
Лицензия нөмірі/келісім-
шарт қорытындысының
берілген күні
Қосымша келісімдер -
нөмірі/тіркелген күні
Жер қойнауын пайдалану
жөніндегі операцияның
түрі
Жер қойнауын пайдаланушы
кәсіпорынның меншік
нысаны
Инвестор(лар)/ел (дер)
Іскерлік қатысуы
(акцияларының %)
Келісім-шарт аумағы /
кенорны, көлемі және с.с.
Келісім/шарттың қолданылу
мерзімі
Қазақстан Республикасы
бойынша есепті кезеңдегі
орташа бағам 1$ =______
теңге
Баптардың атауы
жолдың
шифры
өлшем
бір-
лігі
ке-
лісім
-шарт
та-
лабы
жыл-
дық
жұмыс
бағ-
дар-
лама-
сының
шарты
жыл
басы-
нан
бергі
нақты
істел-
ген
жұмыс
А Б В 1 2 3
Қаржылық міндеттемелер
(ҚМ)
500
$ мың
Инвестициялар, барлығы
501
$ мың
оның ішінде тікелей
шетелдік инвестициялар
502
$ мың
күрделі шығындар,
барлығы
503
$ мың
оның ішінде: ғимараттар,
құрылыстар,
504
$ мың
жайластыру, машиналарды
қайта құру
505
$ мың
құрал-жабдықтар
506
$ мың
көлік құралдары
507
$ мың
тазарту құрылғыларына/
қоршаған ортаны қорғауға
жұмсалатын шығындар,
барлығы
508
$ мың
Геологиялық барлау
шығындары, барлығы
509
$ мың
оның ішінде: бұрғылау
жұмыстары
300
$ мың
қума
м
ұң-
ғыма
тау-кен жұмыстары
301
$ мың
қума
м
тәжірибелік-сүзу
жұмыстары

264
на
добровольное
страхование
265
затраты на
суды
266
штрафы и пени
267
на личное
потребление
работников
268
разовые фикси-
рованные
платежи по
соглашению о
разделе
продукции
269
налоги и
обязательные
платежи
270
затраты, не
связанные с
соглашением о
разделе
продукции
271
Отчет по компенсационной и прибыльной продукции
Наименование статей
Шифр
стро-
ки
Единицы
измерения
Факт
за
квар-
тал
Факт
за
год
Факт
с на-
чала
освое-
ния
Усло-
вия
СРП
1
2
3
4
5
6
валовой доход
272
$ тыс.
внутренняя норма
рентабельности
273
%
чистый денежный поток
наличности
274
$ тыс.
цена реализации продукции в
точке раздела
275
$
тыс/тонну
цена реализации продукции в
пункте сбыта (без налога на
добавленную стоимость)
276
$
тыс/тонну
удельные издержки на
реализацию продукции
277
$
тыс/тонну
компенсационная продукция,
всего
278
$ тыс.
тыс.тонн
прибыльная продукция, всего
279
$ тыс.
тыс.тонн
в том числе: доля Республики
Казахстан
280
%
$ тыс.
тыс.тонн
доля подрядчика
281
%
$ тыс.
тыс.тонн
Недропользователь (Оператор)-руководитель  Руководитель финансово-
_____________________________              экономической службы_______
Исп._________тел.____________              дата "__"__________200_года
Приложение 3
к Правилам
Кем представляется_____________________________
_______________________________________________
Наименование, адрес, телефон, электронная почта
РНН______________________
ФОРМА N 3-ЛКУ
Отчет
о выполнении лицензионных/контрактных
условий (разведка и (или) добыча
подземных вод, лечебных грязей)
за____________200_г.
Код объекта отчета
Номер/дата выдачи/заключения
лицензии/контракта
Дополнительные соглашения -
номер/дата регистрации
Вид операции по недропользованию
Форма собственности предприятия-
недропользователя
Инвестор(ы)/страна(ны)
Долевое участие (в % акций)
Контрактная территория/месторождение,
площадь и т.п.
Срок действия лицензии/контракта
Средний курс по Республике Казахстан
за отчетный период 1 $=______тенге
Наименование статей
Шифр
стро-
ки
Единицы
измерения
Усло-
вие по
конт-
ракту
Усло-
вие
по
ГРП
Факт
с на-
чала
года
А
Б
В
1
2
3
Финансовые обязательства (ФО)
500
тыс. $
Инвестиции, всего
501
тыс. $
из них прямые иностранные
инвестиции
502
тыс. $
капитальные затраты, всего
503
тыс. $
в том числе: здания, сооружения
504
тыс. $
обустройство, реконструкция
505
тыс. $
машины, оборудование
506
тыс. $
транспортные средства
507
тыс. $
затраты на очистные сооружения/
охраны окружающей среды, всего
508
тыс. $
затраты на геологоразведку,
всего
509
тыс. $
в том числе: буровые работы
300
тыс. $
пог.м
скважин
горные работы
301
тыс. $
пог.м
опытно-фильтрационные работы

302
$ мың
режимдік бақылаулар
303
$мың
бақылау ұңғымаларының
жалпы саны
304
ұң-
ғыма
оның ішінде
бақыланатындары
305
ұң-
ғыма
өлшеулер саны
306
сы-
нама
лабораториялық зерттеулер
307
$ мың
басқа да жұмыстар мен
шығындар
308
$ мың
өндіру шығындары,
барлығы
510
$ мың
оның ішінде
эксплуатациялық бұрғылау
309
$ мың
басқа жұмыстар (оңалту,
ұңғымаларды ағымдағы
жөндеу және с.с.)
310
$ мың
жерасты суларын
өндіру көлемі, барлығы
511
мың
текше
м
оның ішінде
шаруашылық-ауыз сумен
қамтамасыз ету
311
мың
текше
м
өнеркәсіптік-техникалық
312
мың
текше
м
жер суару
313
мың
текше
м
емдік, фармацептикалық
314
мың
текше
м
жылуэнергетикалық
315
мың
текше
м
өнеркәсіптік
316
мың
текше
м
тасымалдау кезіндегі
ысырап
317
мың
текше
м
Пайдаланусыз лықсыма
318
мың
текше
м
емдік балшықтарды
өндіру көлемі
319
текше
м
өткізу көлемі
512
$ мың
мың
текше
м
оның ішінде экспортқа
513
$ мың
$ мың
технологияларды сатып
алу
514
$ мың
оның ішінде отандық
технологиялар
515
$ мың
әлеуметтік саланы және
инфрақұрылымды дамыту

302
тыс. $
режимные наблюдения
303
тыс. $
общее кол-во наблюдательных
скважин
304
скважин
из них наблюдаемых
305
скважин
количество замеров
306
проб
лабораторные исследования
307
тыс. $
прочие работы и затраты
308
тыс. $
затраты на добычу/водоподготовку
510
тыс. $
в том числе: эксплуатационное
бурение
309
тыс. $
прочие работы (реанимация, текущий
ремонт скважин и т.п.)
310
тыс. $
объем добычи подземных вод,
всего
511
тыс.
куб.м
в том числе хозяйственно-питьевое
водоснабжение
311
тыс.
куб.м
промышленно-техническое
312
тыс.
куб.м
орошение земель
313
тыс.
куб.м
лечебные, формацептические
314
тыс.
куб.м
теплоэнергетические
315
тыс.
куб.м
промышленные
316
тыс.
куб.м
потери при транспортировке
317
тыс.
куб.м
сброс без использования
318
тыс.
куб.м
объем добычи лечебных грязей
319
куб.м
объем реализации
512
тыс. $
тыс.
куб.м
в том числе на экспорт
513
тыс. $
тыс.
куб.м
приобретение технологий
514
тыс. $
в том числе отечественных
технологий
515
тыс. $
развитие социальной сферы и
инфраструктуры