Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Тіл комитетінің "Республикалық мемлекеттік тілді жеделдетіп оқыту орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 12 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Тіл комитетінің "Республикалық мемлекеттік тілді жеделдетіп оқыту орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Тіл комитетінің "Шайсұлтан Шаяхметов атындағы Тілдерді дамытудың республикалық үйлестіру-әдістемелік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Тіл комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 103  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 6, 53-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Тіл комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Республикалық мемлекеттік тілді жеделдетіп оқыту орталығы" деген сөздер "Шайсұлтан Шаяхметов атындағы Тілдерді дамытудың республикалық үйлестіру-әдістемелік орталығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796; 28.08.2015 № 683 қаулыларымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский центр ускоренного обучения государственному языку" Комитета по языкам Министерства культуры и информации Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2008 года № 12
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский центр ускоренного обучения государственному языку" Комитета по языкам Министерства культуры и информации Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский координационно-методический центр развития языков имени Шайсултана Шаяхметова" Комитета по языкам Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
2. Министерству культуры и информации Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 103 "Вопросы Комитета по языкам Министерства культуры и информации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 6, ст. 53):
в перечне организаций, находящихся в ведении Комитета по языкам Министерства культуры и информации Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
слова "центр ускоренного обучения государственному языку" заменить словами "координационно-методический центр развития языков имени Шайсултана Шаяхметова";
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 05.08.2013 № 796; от 28.08.2015 № 683.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан