Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 қыркүйектегі N 915 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 ақпандағы N 105 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арал өңірінің проблемаларын кешенді шешу жөніндегі 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 қыркүйектегі N 915  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 36, 392-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Арал өңірінің проблемаларын кешенді шешу жөніндегі 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламада:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімде:
"Қаржыландыру көздері" деген жолдағы "3474,8", "1182,3", "904,1", "1388,4" деген сандар тиісінше "7796,7", "1223,4", "2051,1", "4522,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер" деген жолда "Арал өңіріндегі экологиялық ахуалды жақсартуға," деген сөздерден кейін "нарықтық инфрақұрылымды дамытуға," деген сөздермен толықтырылсын;
"Бағдарламаның негізгі бағыттары мен іске асыру тетігі" деген 5-бөлімде:
"Халықты сапалы ауыз сумен қамтамасыз ету" деген 5.1.2-кіші бөлімнің екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызылорда қаласындағы су құбыры және кәріз желілерін қайта жаңарту және кеңейту";
"Нарықтық инфрақұрылымды дамытуға жәрдемдесу" деген 5.1.4-кіші бөлім мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Қызылорда қаласындағы жылу энергия көздері мен тұрғын үй секторын ілеспе газға көшіру" жобасын іске асыру жалғасатын болады.";
"Қажетті ресурстар және қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
бірінші абзацтағы "20947,8", "7790,0", "6569,5", "6588,3" деген сандар тиісінше "25269,7", "7831,1", "7716,5", "9722,1" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "3474,8", "1182,3", "904,1", "1388,4" деген сандар тиісінше "7796,7", "1223,4", "2051,1", "4522,2" деген сандармен ауыстырылсын.
"Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер" деген 7-бөлім мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Қызылорда қаласының жылу энергия көздері мен тұрғын үй секторын ілеспе газға көшіру" жобасын іске асыру жалғасатын болады.";
"Арал өңірінің проблемаларын кешенді шешу жөніндегі 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Экологиялық ахуалды жақсарту және халықтың экологиялық мәдениетін арттыру" деген 1-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3
Сырдария
өзенінің
арнасын
реттеу
және Арал
теңізінің
солтүстік
бөлігін
сақтау
ЭБЖМ-
ге
ақпа-
рат
АШМ,
Қызылор-
да облы-
сының
әкімі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2006 года N 915
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2008 года N 105
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2006 года N 915 "Об утверждении Программы по комплексному решению проблем Приаралья на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 36, ст. 392) следующие изменения и дополнения:
в Программе по комплексному решению проблем Приаралья на 2007-2009 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1. "Паспорт Программы":
в строке "Источники финансирования" цифры "3474,8", "1182,3", "904,1", "1388,4" заменить соответственно цифрами "7796,7", "1223,4", "2051,1", "4522,2";
строку "Ожидаемые результаты от реализации Программы" после слов "экологической ситуации в Приаралье" дополнить словами ", развитию рыночной инфраструктуры,";
в разделе 5. "Основные направления и механизм реализации Программы":
абзац второй подраздела 5.1.2. "Обеспечение населения качественной питьевой водой" изложить в следующей редакции:
"реконструкция и расширение водопроводных и канализационных сетей в городе Кызылорде";
подраздел 5.1.4. "Содействие развитию рыночной инфраструктуры" дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"Будет продолжена реализация проекта "Перевод теплоэнергоисточников и жилого сектора города Кызылорды на попутный газ.";
в разделе 6. "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в абзаце первом цифры "20947,8", "7790,0", "6569,5", "6588,3" заменить соответственно цифрами "25269,7", "7831,1", "7716,5", "9722,1";
в абзаце втором цифры "3474,8", "1182,3", "904,1", "1388,4" заменить соответственно цифрами "7796,7", "1223,4", "2051,1", "4522,2";
раздел 7. "Ожидаемые результаты от реализации Программы" дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"Будет продолжена реализация проекта "Перевод теплоэнергоисточников и жилого сектора города Кызылорды на попутный газ.";
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы по комплексному решению проблем Приаралья на 2007-2009 годы":
в подразделе 1. "Улучшение экологической ситуации и повышение экологической культуры населения":
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"3
Регулирование
русла реки
Сырдарьи и
сохранение
северной части
Аральского моря
Инфор-
мация в
МЭБП
МСХ, аким
Кызылор-
динской
области
20 июля

2009
жылғы
20
шілде
2007
жыл -
312,1
2008
жыл -
325,9
2009
жыл -
22,6
Рес-
публи-
калық
бюджет
";
"Халықты сапалы ауыз сумен қамтамасыз ету" деген 2-кіші
бөлімде:
реттік нөмірі 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"11
Қызылорда
қаласын-
дағы қа-
зіргі су
құбыры
мен кәріз
желілері
жүйесін
қайта
жаңарту
ЭБЖМ-
ге ақ-
парат
ИСМ,
Қызыл-
орда
облы-
сының
әкімі
2009
жылғы
20
шілде
2007
жыл -
523,6
2008
жыл -
535,5
2009
жыл -
544,2
Рес-
публи-
калық
бюджет
";
"Нарықтық инфрақұрылымды дамытуға жәрдемдесу" деген 4-кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 24-1-жолмен толықтырылсын:
"24
-1
Қызылорда
қаласын-
дағы жылу
энергия
көздері
мен тұр-
ғын үй
секторын
ілеспе
газға
көшіру
ЭБЖМ-
ге ақ-
парат
ЭМРМ,
Қызыл-
орда
облы-
сының
әкімі
2009
жылғы
20
шілде
2008
жыл -
1000,
0
2009
жыл -
3010,
8
Рес-
публи-
калық
бюджет
";
"Әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту" деген 5-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 26-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"26
Қызылорда
облысы
Қызылорда
қаласының
Александров
кентінде
мүгедектер-
ге арналған
150 орындық
оңалту орта-
лығын салу
ЭБЖМ-
ге ақ-
парат
Еңбек-
мині,
Қызыл-
орда
облы-
сының
әкімі
2009
жылғы
20
шілде
2008
жыл -
49,7
2009
жыл -
944,6
Рес-
пуб-
лика-
лық
бюд-
жет
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 26-1-жолмен толықтырылсын:
"26
-1
Қызылорда
облысының
Арал
қаласында
спорттық-
сауықтыру
кешенін
салу
ЭБЖМ-
ге
ақпа-
рат
Қызыл-
орда
облы-
сының
әкімі

2009
года
2007 год
- 312,1
2008 год
- 325,9
2009 год
- 22,6
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
";
в подразделе 2. "Обеспечение населения качественной питьевой водой":
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"11
Реконструкция существующих водопроводных и канализационных систем города Кызылорды
Инфор-
мация в
МЭБП
МИТ, аким
Кызылор-
динской
области
20 июля
2009
года
2007 год
- 523,6
2008 год
- 535,5
2009 год
- 544,2
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
";
подраздел 4. "Содействие развитию рыночной инфраструктуры" дополнить строкой, порядковый номер 24-1, следующего содержания:
"24-1
Перевод тепло-
энергоисточников и жилого сектора
города Кызылорды
на попутный газ
Инфор-
мация в
МЭБП
МЭМР, аким
Кызылор-
динской
области
20 июля
2009
года
2008 год
- 1000,0
2009 год
- 3010,8
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
";
в подразделе 5. "Развитие социальной инфраструктуры":
строку, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
"26
Строительство реабилитацион-
ного центра для инвалидов на 150 мест в
поселке
Александровка города Кызылорды
Кызылординской области
Инфор-
мация в
МЭБП
МТСЗН, Аким
Кызылор-
динской
области
20 июля
2009
года
2008 год
- 49,7
2009 год
- 944,6
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
";
дополнить строкой, порядковый номер 26-1, следующего содержания:
"26-1
Строительство
спортивно-
оздоровительного комплекса в
городе Аральске
Кызылординской
области
Инфор-
мация в
МЭБП
Аким
Кызылор-
динской
области
20
января

2009
жылғы
20
қаңтар
2007
жыл -
100,0
2008
жыл -
131,0
Респу-
блика-
лық
бюджет
";
"Жиыны (жылдар бойынша қаржыландыру көлемі)" деген жолда:
"1182,3", "904,1", "1388,4" деген сандар тиісінше "1223,4", "2051,1", "4522,2" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2009
года
2007 год
- 100,0
2008 год
- 131,0
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
";
в строке "Итого (объемы финансирования по годам)":
цифры "1182,3", "904,1", "1388,4" заменить соответственно цифрами "1223,4", "2051,1", "4522,2".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан