Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 668 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 145 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасының Үкіметі арасындағы 1992-1993 жылдардағы сауда-экономикалық қатынастардың нәтижесінде пайда болған (корреспонденттік шоттар бойынша есеп айырысуға өтеуге дейін және одан) берешекті өтеу туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 668  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақта "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Наталья Артемовна Коржоваға" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Болат Бидахметұлы Жәмішевке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года N 668
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года N 145
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года N 668 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о погашении задолженности, образовавшейся в результате торгово-экономических отношений за 1992-1993 годы (до и после перехода на расчеты по корреспондентским счетам)" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Министра финансов республики Казахстан Коржову Наталью Артемовну" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Жамишева Болата Бидахметовича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан