Атбасар ауданы әкімінің аппараты жанындағы "Су құбырын және кәрізді басқару" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының конкурстық массасын сатудың ерекше шарттары мен тәртібі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 174 Қаулысы
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңының  2-бабының 4-тармағына сәйкес, Атбасар ауданы әкімінің аппараты жанындағы "Су құбырын және кәрізді басқару" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының банкрот деп танылуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Мыналарды:
1) кәсіпорынның өндірістің бірыңғай технологиялық циклін қамтамасыз ететін және оның іркіліссіз жұмыс істеуін жүзеге асыру үшін қажетті мүліктік кешенін бірыңғай лотпен сатуды;
банкроттау рәсімін өндірістің технологиялық циклінің үздіксіздігін қамтамасыз ете отырып жүргізуді;
конкурстық басқарушыға меншік құқығы бірыңғай лоттың сатып алушысына өткен сәтке дейін тұтынушыларды сумен іркіліссіз жабдықтауды қамтамасыз ету үшін шарттар жасасу құқығын беруді көздейтін Атбасар ауданы әкімінің аппараты жанындағы "Су құбыры және кәрізді басқару" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының (бұдан әрі - кәсіпорын) конкурстық массасын сатудың ерекше шарттары мен тәртібі;
2) бірыңғай лотты сатып алушыға мыналарды:
конкурстық массаны сатудан түскен қаражат жеткіліксіз болған жағдайда сатып алушының бірінші және екінші кезектегі кредит берушілердің талаптарын өтеу жөніндегі міндеттемелерді қабылдауды;
кәсіпорын қызметінің бейінін сақтауды, тұтынушылармен бұрын қабылданған шарттардың талаптарын және ұсынылатын қызметтердің көлемін орындауды көздейтін қосымша талаптар белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Управление водопровода и канализации" при аппарате акима Атбасарского района
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 174
В соответствии с пунктом 4  статьи 2 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве", в связи с признанием банкротом государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Управление водопровода и канализации" при аппарате акима Атбасарского района Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Установить:
1) особые условия и порядок реализации конкурсной массы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Управление водопровода и канализации" при аппарате акима Атбасарского района (далее - предприятие), предусматривающие:
продажу имущественного комплекса предприятия, обеспечивающего единый технологический цикл производства и необходимого для осуществления его бесперебойной работы, единым лотом;
проведение процедуры банкротства с обеспечением непрерывности технологического цикла производства;
наделение конкурсного управляющего правом заключения договоров для обеспечения бесперебойного водоснабжения потребителей до момента перехода права собственности к покупателю единого лота;
2) дополнительные требования к покупателю единого лота, предусматривающие:
принятие покупателем в случае недостаточности средств от реализации конкурсной массы обязательств по погашению требований кредиторов первой и второй очередей;
сохранение профиля деятельности предприятия, исполнение ранее принятых условий договоров с потребителями и объемов предоставляемых услуг.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан