Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 ақпандағы N 194 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің "Қазгеоақпарат" республикалық геологиялық ақпарат орталығы" мемлекеттік мекемесінің теңгерімнен, республикалық меншіктен Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, 1,»"Б" корпусы мекен-жайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 1277,1 шаршы метр төртінші қабаттың үй-жайларын қоспағанда, осы қаулыға қосымшаға сәйкес тұрғызылған коммуникация объектілерімен ғимараттың бір бөлігін Ақмола облысының коммуналдық меншігіне беру туралы Ақмола облысы әкімінің ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігімен және Ақмола облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мүлікті қабылдау-өткізу бойынша қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 27 ақпандағы
N 194 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен Ақмола облысының коммуналдық
меншігіне берілетін коммуникация объектілерінің тізбесі
Р/с № Атауы Пайда-
лануға
беріл-
ген
жылы
Бастапқы
құны
(теңге)
Тозуы (теңге) Теңге-
рімдік
(қалған)
құны
(теңге)
Түгендеу нөмірі
1 2 3 4 5 6 7
1
Әкімшілік ғима-
ратының бір
бөлігі Көкшетау
қаласы, Сәтпаев
көшесі, 1, "Б"
корпусы, жалпы

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2008 года N 194
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима Акмолинской области о передаче из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Республиканский центр геологической информации "Казгеоинформ" Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" части здания, расположенного по адресу: город Кокшетау, улица Сатпаева, 1, корпус "Б" со встроенными объектами коммуникаций согласно приложению к настоящему постановлению, за исключением помещений четвертого этажа общей площадью 1277,1 квадратных метра, в коммунальную собственность Акмолинской области.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан и акиматом Акмолинской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2008 года N 194
Перечень
объектов коммуникаций, передаваемых из республиканской
собственности в коммунальную собственность Акмолинской области
N
п/п
Наименование
Год
ввода в
эксплу-
атацию
Перво-
начальная
стоимость
(тенге)
Износ
(тенге)
Балансовая
(оста-
точная)
стоимость
(тенге)
Инвен-
тарный
номер
1
2
3
4
5
6
7
1
Часть
административного
здания г. Кокшетау,
ул. Сатпаева, 1,
корпус "Б", общая