Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 наурыздағы N 211 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы  Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне сот актілерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 3121627 (үш миллион бір жүз жиырма бір мың алты жүз жиырма жеті) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 3 наурыздағы
N 211 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының
атауы және шешімнің
шығарылған күні
Талапкер
Мемлекеттік
баж шеге-
рілген сома
(теңге)
Мемлекет-
тік баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Батыс Қазақстан облысы
Орал қалалық сотының

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2008 года N 211
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год, на исполнение обязательств по решениям судов 3121627 (три миллиона сто двадцать одна тысяча шестьсот двадцать семь) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 марта 2008 года N 211
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма
за вычетом
госпошлины
(тенге)
Госпошлина
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Уральско-
го городского
суда Западно-
Казахстанской
области от

2006 жылғы 17.03. шешімі
Т.М.Зейнуллин
130000
2
Алматы қаласы Медеу
аудандық сотының
2006 жылғы 19.06.
шешімі
Д.Ж.Әленова
502460
3
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2006 жылғы
16.11. шешімі
С.С.Мельничук
50000
4
Қарағанды облысы Балқаш қалалық
сотының 2006 жылғы
17.08. шешімі
А.В.Полухин
60515
5
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2006 жылғы
26.05. шешімі
И.Момбаев
940888
6404
6
Шығыс Қазақстан
облысы Тарбағатай
аудандық N 2 сотының

17.03.2006 г.
Зейнуллин Т.М.
130000
2
Решение
Медеуского
районного суда
г. Алматы от
19.06.2006 г.
Аленова Д.Ж.
502460
3
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
16.11.2006 г.
Мельничук С.С.
50000
4
Решение
Балхашского
городского суда
Карагандинской
области от
17.08.2006 г.
Полухин А.В.
60515
5
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
26.05.2006 г.
Момбаев И.
940888
6404
6
Решение
Тарбагатайского
районного суда
N 2 Восточно-
Казахстанской
области от

2006 жылғы 05.04.
шешімі
М.Мұстафин
150515
7
Оңтүстік Қазақстан
облысы Шымкент
қаласы Әл-Фараби
аудандық сотының
2006 жылғы 20.07.
шешімі
Д.Ш.Нәлібаев
301030
8
Солтүстік Қазақстан
облысы Петропавл
қалалық N 2 сотының
2006 жылғы 14.07.
шешімі,
Солтүстік Қазақстан
облыстық сотының
азаматтық істер
жөніндегі алқасының
2006 жылғы 21.09.
қаулысы
Ю.П.Әкімова
100000
9
Солтүстік Қазақстан
облысы Петропавл
қалалық N 2 сотының
2005 жылғы 02.06.
шешімі,
Солтүстік Қазақстан
облыстық сотының
азаматтық істер
жөніндегі алқасының

05.04.2006 г.
Мустафин М.
150515
7
Решение
Аль-Фарабийского
районного суда
г. Шымкента Южно-
Казахстанской
области от
20.07.2006 г.
Налибаев Д.Ш.
301030
8
Решение суда N 2
г. Петропавловска
Северо-Казахстан-
ской области от
14.07.2006 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Северо-Казахстан-
ского областного
суда от
21.09.2006 г.
Акимова Ю.П.
100000
9
Решение суда N 2
г. Петропавловска
Северо-Казахстан-
ской области от
02.06.2005 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Северо-Казахстан-
ского областного
суда от

2005 жылғы 07.07.
қаулысы,
Солтүстік Қазақстан
облысы Петропавл
қалалық N 2 сотының
2005 жылғы 20.09.
шешімі
С.В.
Заболотских
Т.В.Андрюхина
125134
125134
113
10
Қостанай облысы
Рудный қалалық
сотының 2006 жылғы
18.01. қаулысы
А.Н.Гареев Р.А.Гареев
5764,50
5764,50
11
Ақмола облысы
Көкшетау қалалық
сотының 2006 жылғы
13.10. шешімі
О.В.Воронина (Бретман)
240165
12
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2006 жылғы
26.01. шешімі
А.А.Мигачев
100000
13
Атырау қалалық
сотының 2006 жылғы
14.03. шешімі
А.Е.Темірова
А.Ы.Елешова
100000

07.07.2005 г.,
решение суда N 2
г. Петропавловска
Северо-Казахстан-
ской области от
20.09.2005 г.
Заболотских С.В.
Андрюхина Т.В.
125134
125134
113
10
Постановление
Рудненского
городского суда
Костанайской
области от
18.01.2006 г.
Гареев А.Н.
Гареев Р.А.
5764,50
5764,50
11
Решение
Кокшетауского
городского суда
Акмолинской
области от
13.10.2006 г.
Воронина
(Бретман) О.В.
240165
12
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
26.01.2006 г.
Мигачев А.А.
100000
13
Решение
Атырауского
городского суда
от 14.03.2006 г.
Темирова А.Е.
Елешова А.И.
100000