О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2008 года N 213
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на исполнение обязательств по решениям судов, 2271833 (два миллиона двести семьдесят одна тысяча восемьсот тридцать три) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 марта 2008 года N 213
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма
за вычетом
госпошлины
(тенге)
Госпошлина
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Усть-
Каменогорского
городского суда
Восточно-
Казахстанской
области от
13.10.2004,
определение Усть-
Каменогорского
городского суда
Восточно-
Казахстанской
области от
15.02.2005
Новикова Н.А.
25000
2
Решение Суда N 2
города Усть-
Каменогорска от
03.10.2003,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Восточно-
Казахстанского
областного суда
от 17.11.2003,
определение Суда
N 2 города Усть-
Каменогорска
от 01.07.2005
Сейсекенов Т.А.
32961
3
Решение Суда N 2
города Усть-
Каменогорска
от 21.11.2005,
постановление
надзорной
коллегии Восточно-
Казахстанского
областного суда
от 01.03.2006
Морозова С.Ю.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 наурыздағы N 213 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы  Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 2271833 (екі миллион екі жүз жетпіс бір мың сегіз жүз отыз үш) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 3 наурыздағы
N 213 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының
атауы мен шешімнің
шығарылған күні
Талапкердің
Т.Ә.А
Мемлекет-
тік баж
шегеріл-
ген сома
(теңге)
Мемлекет-
тік баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Шығыс Қазақстан облысы
Өскемен қалалық сотының
2004 жылғы 13.10. шешімі,
Шығыс Қазақстан
облысы Өскемен қалалық
сотының 2005 жылғы
15.02. ұйғарымы
Н.А. Новикова
25 000
2
Өскемен қаласы N 2 сотының 2003 жылғы 03.10. шешімі,
Шығыс Қазақстан облыстық соты азаматтық
істер жөніндегі
алқасының 2003 жылғы 17.11. қаулысы,
Өскемен қаласының N 2 сотының 2005 жылғы 01.07. ұйғарымы
Т.А.Сейсекенов
32 961
3
Өскемен қаласы N 2 сотының 2005 жылғы 21.11. шешімі,
Шығыс Қазақстан
облыстық сотының қадағалау алқасының 2006 жылғы 01.03. қаулысы
С.Ю.Морозова

5400
4
Решение
Ерейментауского
районного суда
Акмолинской
области от
29.04.2004,
определение
Ерейментауского
районного суда
Акмолинской
области от
04.02.2005
Егимбаев К.А
317263
5
Решение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астана от
27.01.2004,
определение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астана от
25.07.2005
Шумейко Н.Г.
40773
6
Решение Актауского
городского суда
от 10.08.2001,
определение
Актауского
городского суда
от 19.04.2005
Шоканова Б.Ш.
63555
7
Решение Суда N 2
города Костанай
от 25.03.2004,
определение Суда
N 2 города
Костанай от
01.02.2005
Каиров А.Б.
70436
8
Решение
Т. Рыскуловского
районного суда
Жамбылской области
от 05.11.2004,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Жамбылского
областного суда
от 09.12.2004,
определение
Т. Рыскуловского
районного суда
Жамбылской
области 08.02.2005
Кожайбаев М.А.
200000
9
Постановление
Бурлинского
районного суда
Западно-Казахстан-
ской области
от 18.02.2000,
постановление
Бурлинского
районного суда
Западно-Казахстан-
ской области
от 23.01.2004,
определение
Бурлинского
районного суда
Западно-Казахстан-
ской области
от 24.01.2005
Тугультаев Г.Б.
7550
10
Постановление
межрайонной
финансовой полиции
района Зайсан
от 12.08.2004,
определение
Зайсанского
районного суда
от 28.02.2005
Аскарова Г.
508895
11
Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астана
от 16.03.2004,
постановление
надзорной
коллегии суда
города Астана
от 23.09.2004,
определение
Сарыаркинского
районного суда
города Астана

5 400
4
Ақмола облысы Ерейментау аудандық сотының 2004 жылғы 29.04. шешімі,
Ақмола облысы Ерейментау аудандық сотының 2005 жылғы 04.02. ұйғарымы
Қ.Ә.Егімбаев
317 263
5
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2004 жылғы 27.01. шешімі,
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2005 жылғы 25.07. ұйғарымы
Н.Г.Шумейко
40 773
6
Ақтау қалалық сотының 2001 жылғы 10.08. шешімі,
Ақтау қалалық сотының 2005 жылғы 19.04. ұйғарымы
Б.Ш.Шоқанова
63 555
7
Қостанай қаласы N 2 сотының 2004 жылғы 25.03. шешімі,
Қостанай қаласы N 2 сотының 2005 жылғы 01.02. ұйғарымы
А.Б.Қайыров
70 436
8
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық сотының 2004 жылғы 05.11. шешімі,
Жамбыл облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2004 жылғы 09.12. қаулысы,
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық сотының 2005 жылғы 08.02. ұйғарымы
М.А.Қожайбаев
200 000
9
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық сотының 2000 жылғы 18.02. қаулысы,
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық сотының 2004 жылғы 23.01. қаулысы,
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық сотының 2005 жылғы 24.01. ұйғарымы
Ғ.Б.Түгелтаев
7 550
10
Зайсан ауданы ауданаралық қаржы полициясының 2004 жылғы
12.08. қаулысы,
Зайсан аудандық сотының
2005 жылғы 28.02. ұйғарымы
Ғ.Асқарова
508 895
11
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2004 жылғы 16.03. шешімі,
Астана қалалық соты қадағалау алқасының 2004 жылғы 23.09. қаулысы,