Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 наурыздағы N 237 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері қайта аталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 наурыздағы
N 237 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің атаулары өзгертілетін аумақтық органдары -
мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Ақмола облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Ақмола облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Алматы облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Алматы облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
4. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Атырау облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Атырау облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
5. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
6. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Жамбыл облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
7. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.

Некоторые вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2008 года N 237
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные органы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
3. Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2008 года N 237
Перечень
переименовываемых государственных учреждений - территориальных
органов Агентства Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
1. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Акмолинской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Акмолинской области.
2. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Актюбинской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Актюбинской области.
3. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Алматинской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Алматинской области.
4. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Атырауской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Атырауской области.
5. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Восточно-Казахстанской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Восточно-Казахстанской области.
6. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Жамбылской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Жамбылской области.
7. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Западно-Казахстанской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Западно-Казахстанской области.

8. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қарағанды облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
9. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қостанай облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
10. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қызылорда облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қызылорда облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
11. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
12. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Павлодар облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Павлодар облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
13. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
14. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
15. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Астана қаласы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Астана қаласы бойынша департаменті болып қайта аталсын.
16. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Алматы қаласы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаменті болып қайта аталсын.

8. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Карагандинской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Карагандинской области.
9. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Костанайской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Костанайской области.
10. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Кызылординской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Кызылординской области.
11. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Мангистауской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Мангистауской области.
12. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Павлодарской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Павлодарской области.
13. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Северо-Казахстанской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Северо-Казахстанской области.
14. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Южно-Казахстанской области переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Южно-Казахстанской области.
15. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по городу Астане переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по городу Астане.
16. Управление Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по городу Алматы переименовать в Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по городу Алматы.