Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 мамырдағы N 415 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 наурыздағы N 254 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Кәмелетке толмағандардың ісі және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 мамырдағы N 415  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы кәмелетке толмағандардың ісі және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Жүкенов Жұмажан Қамкенұлы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетінің төрағасы, төрағаның орынбасары;
Саймасаева Гаухар Айтжанқызы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті балалардың құқықтарын қорғау басқармасының бастығы, хатшы;
Исабаев Бейбіт Өксікбайұлы - Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі;
Өскенбаев Қайырбек Айтбайұлы - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі;
Дүйсекеев Айдын Мали-Задеұлы - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті төрағасының орынбасары;
Жандаева Дана Шайханқызы - Халықаралық еңбек ұйымының үйлестірушісі (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан Сыздықова Бақыт Ахметқызы, Әйтекенов Қайрат Медібайұлы, Ан София Павловна, Бабақұмаров Ержан Жалбақұлы, Сәдібеков Бақытжан Мәлікұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2007 года N 415
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2008 года N 254
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2007 года N 415 "О создании Межведомственной комиссии по делам несовершеннолетних и защите их прав при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии по делам несовершеннолетних и защите их прав при Правительстве Республики Казахстан:
Жукенова Жумажана Камкеновича - председателя Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан, заместителем председателя;
Саймасаеву Гаухар Айтжановну - начальника управления по защите прав детей Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан, секретарем;
Исабаева Бейбита Оксикбаевича - вице-министра культуры и информации Республики Казахстан;
Ускенбаева Каирбека Айтбаевича - вице-министра туризма и спорта Республики Казахстан;
Дуйсекеева Айдына Мали-Задеевича - заместителя председателя Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан;
Жандаеву Дану Шайхановну - координатора Международной организации труда (по согласованию);
вывести из указанного состава: Сыздыкову Бахыт Ахметовну, Айтекенова Кайрата Медыбаевича, Ан Софию Павловну, Бабакумарова Ержана Жалбаковича, Садыбекова Бакытжана Маликовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан