Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 540 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 наурыздағы N 255 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Орталық Азия университетін ауыл шаруашылығы өндірісіндегі шығасыны бюджет кірісіне өтеуден босату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 540  қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2007 года N 540
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2008 года N 255
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2007 года N 540 "Об освобождении Университета Центральной Азии от возмещения в доход бюджета потерь сельскохозяйственного производства".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан