Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 наурыздағы N 305 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы  Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 165794 (бір жүз алпыс бес мың жеті жүз тоқсан төрт) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 31 наурыздағы
N 305 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/
с
N
Сот органының атауы мен
шешімнің шығарылған күні
Талапкер
Мемле-
кеттің
кірісіне
түсетін
мемле-
кеттік
бажды
шегере
отырып,
сомасы
(теңге)
Мемле-
кеттің
кірісіне
мемле-
кеттік
баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Алматы қаласы Алмалы
аудандық сотының 1997 жылғы
14.08. шешімі,
Алматы қаласы Алмалы
аудандық сотының 2002 жылғы
08.03. ұйғарымы,
Алматы қалалық сотының
қадағалау алқасының 2004
жылғы 23.02. қаулысы,
Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының 2007 жылғы
14.09. ұйғарымы
Е.И. Пак
2007 жыл-
ғы қара-
шадан
бастап
2008 қоса
алғандағы
кезең
ішінде -
23 040
2
Алматы қаласы Алмалы
аудандық сотының 1997 жылғы
10.09. шешімі,
Алматы қаласы Алмалы
аудандық сотының 2002 жылғы
11.04. ұйғарымы,
Алматы қаласы Алматы
аудандық сотының 2003 жылғы
24.12. ұйғарымы,
Алматы қаласы Алматы
аудандық сотының 2005 жылғы
10.06. ұйғарымы
Ю.И.
Литвинен-
ко
2007 жыл-
ғы қара-
шадан
бастап
2008
жылғы
ақпанды қоса
алғандағы
кезең
ішінде -
17 778
3
Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының 2003 жылғы
15.09. шешімі,
Астана қалалық сотының
азаматтық істер алқасының
2003 жылғы 09.12. қаулысы,
Астана қалалық сотының
қадағалау алқасының 2005
жылғы 30.06. қаулысы
Ф.М.
Кәрімов
2007 жыл-
ғы қара-
шадан
бастап
2008
жылғы
қазанды қоса
алғандағы
кезең
ішінде -

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2008 года N 305
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на исполнение обязательств по решениям судов, 165794 (сто шестьдесят пять тысяч семьсот девяносто четыре) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                                      К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2008 года N 305
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа и
дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
в доход
государства
(тенге)
Госпош-
лина в
доход
госу-
дарства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Алмалинского
районного суда города
Алматы от 14.08.1997,
определение
Алмалинского районного
суда города Алматы
от 08.03.2002,
постановление надзорной
коллегии Алматинского
городского суда
от 23.02.2004,
определение
Сарыаркинского
районного суда города
Астаны от 14.09.2007
Пак Е.И.
За период с
ноября
2007 года
по февраль
2008 года
включительно
- 23 040
2
Решение Алмалинского
районного суда города
Алматы от 10.09.1997,
определение
Алмалинского районного
суда города Алматы
от 11.04.2002,
определение
Алматинского
районного суда
города Астаны от
24.12.2003,
определение
Алматинского
районного суда
города Астаны от
10.06.2005
Литвиненко Ю.И.
За период с
ноября
2007 года
по февраль
2008 года
включительно
- 17 778
3
Решение Сарыаркинского
районного суда города
Астаны от 15.09.2003,
постановление коллегии
по гражданским делам
суда города Астаны
от 09.12.2003,
постановление надзорной
коллегии суда города
Астаны от 30.06.2005
Каримов Ф.М.
За период
с ноября
2007 года
по февраль
2008 года
включительно