Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 наурыздағы N 308 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарына қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының тиесілілік табелінде:
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" деген бөлімде:
"еңбек және халықты әлеуметтік қорғау" деген сөздер "бақылау және әлеуметтік қорғау" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Арнайы Ұйымдардағы еңбек Бақылау және әлеуметтік
жағдайларына және қорғау департаменті:
өндірістегі жазатайым Ақмола облысы бойынша 2
оқиғаларды тексеру Ақтөбе облысы бойынша 2
кезіндегі даулы Алматы облысы бойынша 2
мәселелер бойынша Атырау облысы бойынша 2
жедел зертханалық Шығыс Қазақстан облысы 3
өлшеу жүргізу үшін бойынша
Жамбыл облысы бойынша 2
Батыс Қазақстан облысы 2
бойынша
Қарағанды облысы бойынша 3
Қызылорда облысы бойынша 1
Қостанай облысы бойынша 2
Маңғыстау облысы бойынша 2
Павлодар облысы бойынша 2
Солтүстік Қазақстан облысы 1
бойынша
Оңтүстік Қазақстан облысы 2
бойынша
Астана қаласы бойынша 2
Алматы қаласы бойынша 2".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2008 года N 308. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета" следующие изменение и дополнения:
в  табеле положенности специальных транспортных средств для обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
слова "труда и социальной защиты населения" заменить словами "по контролю и социальной защите";
дополнить строками следующего содержания:
"Специальная Для проведения       Департамент по контролю и
оперативных          социальной защите по:
лабораторных         Акмолинской области                2
замеров состояния    Актюбинской области                2
условий труда в      Алматинской области                2
организациях и по    Атырауской области                 2
спорным вопросам     Восточно-Казахстанской области     3
при расследовании    Жамбылской области                 2
несчастных случаев   Западно-Казахстанской области      2
на производстве      Карагандинской области             3
Кызылординской области             1
Костанайской области               2
Мангистауской области              2
Павлодарской области               2
Северо-Казахстанской области       1
Южно-Казахстанской области         2
городу Астане                      2
городу Алматы                      2".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                                      К. Масимов