Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі N 315 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 2 сәуірдегі
N 315 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 23 қаулысында :
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
"Оразбақов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Ізбасарұлы               және сауда министрі
Нұрғалиев                    - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Асқар Қайыртайұлы
Рау                          - "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік
Альберт Павлович               корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы
Садықов                      - "Билд Инвестментс Групп" акционерлік
Серік Барлықұлы                қоғамының ресурстық жобалар
жөніндегі басқарушы директоры,
тәуелсіз директор"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Школьник                    - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич             Индустрия және сауда министрі
Наймушина                    - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Ольга Вадимовна
Зверьков                     - "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік
Вадим Павлович                 корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы
Нәлібаев                     - "Legal Express Analitic"
Абдықалық Зәкірұлы             жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің бас директоры,
тәуелсіз директор".
2. "Оңтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" және "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 қыркүйектегі N 833 қаулысында :
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"Бишімбаев                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Куандық Уәлиханұлы             және сауда вице-министрі
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мамытбеков                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы             және сауда вице-министрі";

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2008 года N 315. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                                      К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 апреля 2008 года N 315
Изменения и дополнения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 января 2007 года N 23 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка":
в приложении к указанному постановлению:
строки:
"Оразбаков               - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович          Республики Казахстан
Нургалиев                - заместитель акима Акмолинской
Аскар Каиртаевич           области
Paу                      - председатель правления акционерного
Альберт Павлович           общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская корпорация
"Сарыарка"
Садыков                  - управляющий директор по ресурсным
Серик Барлыкбаевич         проектам акционерного общества
"Билд Инвестментс Групп",
независимый директор"
изложить в следующей редакции:
"Школьник                - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич         Республики Казахстан
Наймушина                - заместитель акима Акмолинской области
Ольга Вадимовна
Зверьков                 - председатель правления акционерного
Вадим Павлович             общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Сарыарка"
Налибаев                 - генеральный директор товарищества с
Абдукалык Закирович        ограниченной ответственностью "Legal
Express Analytic", независимый директор".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2007 года N 833 "О составах советов директоров акционерных обществ "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Оңтүстік" и "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу":
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
строку:
"Бишимбаев                 - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович          Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Мамытбеков                - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович         Республики Казахстан";

2) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
мына:
"Оразбақов                   - Қазақстан Республикасының
Ғалым Ізбасарұлы               Индустрия және сауда министрі
Бөкенов                      - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Қайрат Ахмадиұлы
Ахметов                      - "Финтекс" компаниялар тобының бас
Бақытжан Әшімжанұлы            директоры, "Атамекен Одағы"
Қазақстан ұлттық экономикалық
палатасының Алматы қаласы бойынша
филиалы басқармасының мүшесі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Школьник                    - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич             Индустрия және сауда министрі
Мұқашев                      - Алматы қаласы әкімінің бірінші
Мәулен Шопанбайұлы             орынбасары
Ахметов                      - "Финтекс" компаниялар тобының бас
Бақытжан Әшімжанұлы            директоры, "Атамекен" Одағы"
Қазақстан ұлттық экономикалық
палатасының Алматы қаласы бойынша
филиалы басқармасының мүшесі,
тәуелсіз директор";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Жақиянов                    - "К және К Талдықорған"
Қайрат Жақиянұлы               жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің бас директоры,
"Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының Алматы
облысы бойынша филиалы басқармасының
мүшесі, тәуелсіз директор
Рахжанов                     - "Астық-комбинаты" жауапкершілігі
Серікқазы Жұмағазыұлы          шектеулі серіктестігінің директоры,
"Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының Алматы
облысы бойынша филиалы басқармасының
мүшесі, тәуелсіз директор".
3. "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы", "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" және "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қазандағы N 874 қаулысында :
1) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Өтепов                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Эдуард Карлұлы                  министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы";
2) көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
мына:
"Оразбақов                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Ізбасарұлы                және сауда министрі
Ботбай                        - "Транс АSТ LTD" жауапкершілігі
Оралбек Қожамжарұлы             шектеулі серіктестігінің бас
директоры, тәуелсіз директор"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әблезов                      - Қазақстан Республикасының
Кәрібай Тілеубергенұлы          Индустрия және сауда вице-министрі
Барлыбаев                     - "Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
Ерлан Қаиланұлы                 экономикалық палатасының Павлодар
қаласы бойынша филиалы
басқармасының мүшесі, "Сүт"
акционерлік қоғамның президенті,
тәуелсіз директор".

2) в приложении 2 к указанному постановлению:
строки:
"Оразбаков                 - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович            Республики Казахстан
Букенов                    - заместитель акима города Алматы
Кайрат Ахмадиевич
Ахметов                    - генеральный директор группы компаний
Бахытжан Ашимжанович         "Финтекс", член правления филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз Атамекен" по городу
Алматы"
изложить в следующей редакции:
"Школьник                  - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич           Республики Казахстан
Мукашев                    - первый заместитель акима города
Маулен Шопанбаевич           Алматы
Ахметов                    - генеральный директор группы компаний
Бахытжан Ашимжанович         "Финтекс", член правления филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз Атамекен" по городу
Алматы", независимый директор";
дополнить строками следующего содержания:
"Жакиянов                  - генеральный директор товарищества с
Кайрат Жакиянович            ограниченной ответственностью "К и К
Талдыкорган", член правления областного
филиала Национальной экономической
палаты Казахстана "Союз Атамекен" по
Алматинской области", независимый
директор
Рахжанов                   - директор товарищества с ограниченной
Серикказы Жумагазыулы        ответственностью "Хлебокомбинат", член
правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз Атамекен" по
Алматинской области, независимый директор".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2007 года N 874 "О составах советов директоров акционерных обществ "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий", "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" и "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Ертіс":
1) приложение 2 к указанному постановлению:
дополнить строкой следующего содержания:
"Утепов                   - председатель Комитета
Эдуард Карлович             государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
строки:
"Оразбаков                - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович           Республики Казахстан
Ботбай
Оралбек Кожамжарулы       - генеральный директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"Транс AST LTD", независимый директор"
изложить в следующей редакции:
"Аблезов                  - вице-министр индустрии и торговли
Карыбай Тлеубергенович      Республики Казахстан
Барлыбаев                 - член правления областного филиала
Ерлан Хаилангович           Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз Атамекен" по городу
Павлодар, президент акционерного
общества "Сүт", независимый директор".

4. "Батыс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 1036 қаулысында :
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
"Оразбақов                    - Қазақстан Республикасының
Ғалым Ізбасарұлы                Индустрия және сауда министрі
Мұхитдинов                    - "Дастан" жауапкершілігі шектеулі
Марат Зайләгиұлы                серіктестігінің бас директоры,
"Атамекен" Одағы" Қазақстан
ұлттық экономикалық палатасының
мүшесі, тәуелсіз директор"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мамытбеков                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы              және сауда вице-министрі
Мергалиев                     - "Серік" өндірістік-жарақтандыру
Серік Ролланұлы                 кәсіпорынның бас директоры,
"Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының мүшесі,
тәуелсіз директор".

4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года N 1036 "О составе совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Батыс":
в приложении к указанному постановлению:
строки:
"Оразбаков                 - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович            Республики Казахстан
Мухитденов                 - генеральный директор товарищества с
Марат Зайлягиевич            ограниченной ответственностью "Дастан",
член Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен",
независимый директор"
изложить в следующей редакции:
"Мамытбеков                - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович         Республики Казахстан
Мергалиев                  - генеральный директор производственно-
Серик Ролланович             снабженческого предприятия "Серик",
член Национальной экономической
палаты Казахстана "Союз "Атамекен",
независимый директор".