Халықаралық мақта жөніндегі консультативтік комитетпен ынтымақтастықтың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 сәуірдегі N 316 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы» 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 9-бабының 15) тармақшасына, «Aгроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 4) тармақшасына, сондай-ақ 1972 жылғы 16 маусымда қабылданған (1987 жылғы қазандағы түзетулермен) Халықаралық мақта жөніндегі консультативтік комитеттің нормалары мен қағидаларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚAУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.03.2021 № 159 қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің Халықаралық мақта жөніндегі консультативтік комитетке (бұдан әрі - Комитет) мүше болып кіруі мақұлдансын.
2. Комитеттің Хатшылығымен байланысу үшін Қазақстан Республикасы Aуыл шаруашылығы министрлігі ұлттық үйлестіру агенттігі болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Үкіметінің Комитетте мүшелігі үшін жарналар төлеуге жыл сайын республикалық бюджетте қажетті бюджет қаражатын көздесін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах сотрудничества с Международным консультативным комитетом по хлопку
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2008 года N 316.
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан", подпунктом 4) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", а также нормами и правилами Международного консультативного комитета по хлопку, принятыми 16 июня 1972 года (с поправками по октябрь 1987 года), Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления Правительства РК от 19.03.2021 № 159.
1. Одобрить вступление Правительства Республики Казахстан в члены Международного консультативного комитета по хлопку (далее - Комитет).
2. Назначить Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан национальным координационным агентством для связи с Секретариатом Комитета.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан предусматривать ежегодно в республиканском бюджете необходимые бюджетные средства на уплату взносов за членство Правительства Республики Казахстан в Комитете.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов