Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі N 324 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне Оңтүстік Қазақстан облысындағы Сырдария өзенінде Көксарай реттеуші су қоймасының техникалық-экономикалық негіздемесін пысықтауды, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуді қаржыландыруды қамтамасыз ету және оның құрылысын бастау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға көзделген резервінен 500000000 (бес жүз миллион) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2008 года N 324
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год, на неотложные затраты средства в сумме 500000000 (пятьсот миллионов) тенге для обеспечения финансирования доработки технико-экономического обоснования, разработки проектно-сметной документации и начала строительства Коксарайского контррегулятора на реке Сырдарья в Южно-Казахстанской области.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                                      К. Масимов