Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі N 378 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы N 792 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.08.29  N 792  (2008 жылғы 1 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 23, 288-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға квота белгілеу ережесі, жұмыс берушілерге рұқсат берудің шарттары мен тәртібінде:
3-тармақтың 16) тармақшасындағы "шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға" деген сөздерден кейін (;) қойылып, мынадай мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) Орталық Азия өңірлік экологиялық орталығында жұмыс істейтін, өз қызметін Орталық Азия өңірлік экологиялық орталығы жұмысының жағдайлары туралы келісім негізінде жүзеге асыратын адамдарға".
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года N 378. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года N 792 (вводится в действие с 1 июня 2008 года)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2008  N 792  (вводится в действие с 1 июня 2008 года).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О занятости населения " Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 23, ст. 288) следующее дополнение:
в Правилах определения квоты, условиях и порядке выдачи разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
пункт 3 дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) работающих в региональном экологическом центре Центральной Азии, осуществляющем свою деятельность на основании Соглашения об условиях работы регионального экологического центра Центральной Азии.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов