Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 сәуірдегі N 394 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесінде:
354-тармақтың екінші абзацында "Қазақстан Республикасы Президентінің және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының шетелдік сапарлары кезінде Қазақстан Республикасының Президенті Протоколының Бастығы немесе Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің шетелдік сапарлары кезінде Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесі Басшысының орынбасары," деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентінің және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының шетелдік сапарлары кезінде Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің Бастығы немесе Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің шетелдік сапарлары кезінде Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары, шетелдік сапарлары кезінде Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің жауапты хатшысы (Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі жауапты хатшысының өкілеттігі белгіленген тәртіппен жүктелген лауазымды тұлға)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2008 года N 394. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.02.2009 № 220 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 " Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов " следующее изменение:
в Правилах исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 354 слова "Шефом Протокола Президента Республики Казахстан при зарубежных визитах Президента Республики Казахстан и Государственного секретаря Республики Казахстан или заместителем Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан при зарубежных визитах Премьер-Министра Республики Казахстан," заменить словами "Начальником Канцелярии Президента Республики Казахстан при зарубежных визитах Президента Республики Казахстан и Государственного секретаря Республики Казахстан или заместителем Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан при зарубежных визитах Премьер-Министра Республики Казахстан, ответственным секретарем Министерства иностранных дел Республики Казахстан (должностным лицом, на которого в установленном порядке возложены полномочия ответственного секретаря Министерства иностранных дел Республики Казахстан) при зарубежных визитах".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов