Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 154 және 2008 жылғы 20 ақпандағы N 173 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы N 446 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Облыстық бюджеттердің 2008 жылы республикалық бюджеттен тұқым шаруашылығын дамытуды қолдануға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 154 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Көбейту жылдары бойынша ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің бірегей тұқымдарының түрлеріне және жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелері аналықтарын салуға 2008 жылға арналған бюджеттік субсидиялар нормативтерінде:
"Көбейту питомниктері мен аналық нысандар" деген бөлімде:
4-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдың "37696" деген сандары "55187" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдың "318259" деген сандары "332808" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдың "52096" деген сандары "76269" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдың "110592" деген сандары "161907" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдың "394240" деген сандары "412262" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдың "110592" деген сандары "161907" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдың "84864" деген сандары "124241" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдың "390528", "14988" деген сандары тиісінше "571733", "219436" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдың "38912" деген сандары "56967" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдың "2020143" деген сандары "2085600" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдың "144896" деген сандары "212128" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдың "904182,4" деген сандары "1323723,4" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдың "769158,2" деген сандары "1126047,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"Суперэлита" бөлімінде:
4-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдың "8246" деген сандары "12072" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдың "69619" деген сандары "72802" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдың "12500" деген сандары "18300" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдың "86240" деген сандары "90182" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдың "24192" деген сандары "35417" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдың "24192" деген сандары "35417" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 154 и 20 февраля 2008 года N 173
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года N 446
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 154 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2008 года областными бюджетами на поддержку развития семеноводства":
в  Нормативах  бюджетных субсидий на виды оригинальных семян сельскохозяйственных растений по годам размножения и закладку маточников многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2008 год, утвержденных указанным постановлением:
в разделе "Питомники размножения и родительские формы":
в графе 4:
строки, порядковый номер 1, цифры "37696" заменить цифрами "55187";
строки, порядковый номер 2, цифры "318259" заменить цифрами "332808";
строки, порядковый номер 3, цифры "52096" заменить цифрами "76269";
строки, порядковый номер 4, цифры "110592" заменить цифрами "161907";
строки, порядковый номер 5, цифры "394240" заменить цифрами "412262";
строки, порядковый номер 6, цифры "110592" заменить цифрами "161907";
строки, порядковый номер 7, цифры "84864" заменить цифрами "124241";
строки, порядковый номер 8, цифры "390528", "149888" заменить соответственно цифрами "571733", "219436";
строки, порядковый номер 9, цифры "38912" заменить цифрами "56967";
строки, порядковый номер 10, цифры "2020143" заменить цифрами "2085600";
строки, порядковый номер 11, цифры "144896" заменить цифрами "212128";
строки, порядковый номер 12, цифры "904182,4" заменить цифрами "1323723,4";
строки, порядковый номер 13, цифры "769158,2" заменить цифрами "1126047,2";
в разделе "Суперэлита":
в графе 4:
строки, порядковый номер 1, цифры "8246" заменить цифрами "12072";
строки, порядковый номер 2, цифры "69619" заменить цифрами "72802";
строки, порядковый номер 3, цифры "12500" заменить цифрами "18300";
строки, порядковый номер 4, цифры "86240" заменить цифрами "90182";
строки, порядковый номер 5, цифры "24192" заменить цифрами "35417";
строки, порядковый номер 6, цифры "24192" заменить цифрами "35417";

2) "Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2008 жылдың республикалық бюджетінен жеміс дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 173 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2008 жылдың республикалық бюджетінен жеміс дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінде:
көрсетілген ережеге 1-қосымшада:
1) тармақшада:
"Отырғызудың және өсірудің 1 гектарға арналған шығындары, теңге" деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдың "681150" деген сандары "1063653" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдың "910000" деген сандары "532161" деген сандармен ауыстырылсын;
"Отырғызудың және өсірудің 1 гектарға арналған бюджеттік субсидияларының мөлшері, теңге" деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдың "272460" деген сандары "425461" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдың "364000" деген сандары "212864" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"Өсірудің 1 гектарға арналған шығындары (бірінші өсу жылғы), теңге" деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдың "240150" деген сандары "66258" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдың "495537,5" деген сандары "813627" деген сандармен ауыстырылсын;
"Өсірудің 1 гектарға арналған бюджеттік субсидиялардың мөлшері (бірінші өсу жылғы), теңге" деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдың "96060" деген сандары "26503" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдың "198215" деген сандары "325451" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 173 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2008 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда":
В Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2008 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда, утвержденных указанным постановлением:
в  приложении 1  к указанным Правилам:
в подпункте 1):
в графе "Затраты на 1 га закладки и выращивания, тенге":
строки, порядковый номер 1, цифры "681150" заменить цифрами "1063653";
строки, порядковый номер 2, цифры "910000" заменить цифрами "532161";
в графе "Размер бюджетных субсидий на 1 га закладки и выращивания, тенге":
строки, порядковый номер 1, цифры "272460" заменить цифрами "425461";
строки, порядковый номер 2, цифры "364000" заменить цифрами "212864";
в подпункте 2):
в графе "Затраты на 1 га выращивания (1 года роста), тенге":
строки, порядковый номер 1, цифры "240150" заменить цифрами "66258";
строки, порядковый номер 2, цифры "495537,5" заменить цифрами "813627";
в графе "Размер бюджетных субсидий на 1 га выращивания (1 года роста), тенге":
строки, порядковый номер 1, цифры "96060" заменить цифрами "26503";
строки, порядковый номер 2, цифры "198215" заменить цифрами "325451".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов