Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы N 155 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы N 458 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы N 155 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 8, 71-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) тізбесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Аэронавигация саласында:
әуе кеңістігіндегі әуе кемелеріне аэронавигациялық қызмет көрсету;
әуеайлақ маңындағы әуе кемелеріне аэронавигациялық қызмет көрсету.";
9-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) әуежайлардың қызметтері:
әуе кемесінің ұшуы мен қонуын қамтамасыз ету;
авиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету;
қону әуежайында өңдеуге (тиеуге және/немесе түсіруге) жататын жүктер (почталар) болған жағдайда, жолаушылар тасымалдайтын әуе кемесіне қонғаннан кейін 3 сағаттан және жүк тасымалдайтын және жүк-жолаушылар тасымалдайтын әуе кемелерінің сертификатталған үлгілері үшін 6 сағаттан астам тұрақ орнын беру;
әуе кемесіне базалық әуеайлақта тұрақ орнын беру;
жолаушыларды тіркеуге арналған жұмыс орнын (алаңын) беру.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 155
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года N 458. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 155 "Об утверждении перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 8, ст. 71) следующие изменения:
в  перечне регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий, утвержденном указанным постановлением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. В сфере аэронавигации:
аэронавигационное обслуживание воздушных судов в воздушном пространстве;
аэронавигационное обслуживание воздушных судов в районе аэродрома.";
подпункт 2)  пункта 9 изложить в следующей редакции:
"2) услуги аэропортов:
обеспечение взлета и посадки воздушного судна;
обеспечение авиационной безопасности;
предоставление места стоянки воздушному судну сверх 3-х часов после посадки для пассажирских и 6-ти часов для грузовых и грузопассажирских сертифицированных типов воздушных судов при наличии грузов (почты), подлежащих обработке (погрузке и/или выгрузке) в аэропорту посадки;
предоставление места стоянки воздушному судну на базовом аэродроме;
предоставление рабочего места (площади) для регистрации пассажиров.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов