Әскери міндеттілерді оқу-жаттығу әскери жиындарына шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы N 467 Қаулысы
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының  25-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008 жылы оқу-жаттығу әскери жиындарын өткеру үшін денсаулық жағдайы бойынша жарамды запастағы әскери міндеттілер заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшаға сәйкес санда шақырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 16 мамырдағы
N 467 қаулысына
қосымша
2008 жылы оқу-жаттығу әскери жиындарына тартылатын әскери
міндеттілердің саны
Р/с
N
Әскери бөлімнің атауы
Әскери
міндеттілердің
саны
Өткізу кезеңі
1
54770 ә/б
(Семей қаласы)

О призыве военнообязанных на учебные воинские сборы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года N 467
В соответствии со  статьей 25 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Призвать в установленном законодательством порядке в 2008 году военнообязанных запаса, годных по состоянию здоровья, для прохождения учебных воинских сборов, в количестве согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 мая 2008 года N 467
Количество военнообязанных привлекаемых,
на учебные воинские сборы в 2008 году
N
п/п
Наименование
воинской части
Количество
военнообязанных
Период
проведения
1
в/ч 54770
(г. Семей)