Орман қоры жерінің жекелеген учаскесін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 мамырдағы N 469 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің  130 және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің  51-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қарағанды облысының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының»Теміртау ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі шаруашылығы» мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - Теміртау орман мекемесі) орман қоры жерінен алаңы 10,414 гектар жер учаскесі өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Қарағанды облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесін техникалық су тартқыш, қызмет жолын салу және электр тарату желілерін өткізу үшін "Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне (бұдан әрі - серіктестік) берілуін қамтамасыз етсін.
3. Серіктестік қолданыстағы заңнамаға сәйкес орман алқаптарын орман шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін оларды алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін және алынған сүректі Теміртау орман мекемесінің теңгеріміне бере отырып, алаңды тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 19 мамырдағы
N 469 қаулысына
қосымша
Орман қоры жерінің санатынан өнеркәсіп, көлік, байланыс,
қорғаныс және өзге ауыл шаруашылығы мақсатындағы емес жерлер
санатына ауыстырылатын Қарағанды облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы "Теміртау ормандар
мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі шаруашылығы"
мемлекеттік мекемесі жерінің экспликациясы
Р/с
N
Жер
пайдаланушының
атауы
Жалпы
алаңы,
гектар
Оның ішінде:
орман
көмкер-
ген
егіс-
тік
жайы-
лым
ша-
бын-
дық
құм
өзге
жер-
лер
1.
"Теміртау
ормандар мен
жануарлар
дүниесін қорғау
жөніндегі
шаруашылығы"
мемлекеттік
мекемесі
10,414
10,414
БАРЛЫҒЫ:
10,414
10,414

О переводе отдельного участка земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2008 года N 469
В соответствии со  статьями 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и  51  Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельный участок площадью 10,414 гектара из земель лесного фонда Государственного учреждения "Темиртауское хозяйство по охране лесов и животного мира" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Карагандинской области (далее - Темиртауское лесное учреждение) в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Карагандинской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление товариществу с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс" (далее - товарищество) для строительства технического водовода, служебной дороги и прокладки линии электропередач земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Товариществу в соответствии с действующим законодательством возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, несвязанных с ведением лесного хозяйства и принять меры по расчистке площади с передачей полученной древесины на баланс Темиртауского лесного учреждения.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 мая 2008 года N 469
Экспликация
земель Государственного учреждения "Темиртауское хозяйство по
охране лесов и животного мира" Управления природных ресурсов
и регулирования природопользования Карагандинской области,
переводимых из категории земель лесного фонда в категорию
земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного
несельскохозяйственного назначения
N
п/п
Наименование
землепользо-
вателя
Обшая
площадь,
гектаров
В том числе:
покрытая
лесом
пашни
паст-
бища
сено-
косы
пески
прочие
земли
1.
Государственное
учреждение
"Темиртауское
хозяйство по
охране лесов и
животного мира"
10,414
10,414
ВСЕГО:
10,414
10,414