Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 мамырдағы N 483 Қаулысы
" 2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы " Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңына, " Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы " Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне сот актілерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 3567061 (үш миллион бес жүз алпыс жеті мың алпыс бір) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 21 мамырдағы
N 483 қаулысына
қосымша
Орындалуы тиіс сот актілерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының
атауы мен шешімнің
шығарылған күні
Талапкер
Мемле-
кеттің
кірісіне
түсетін
мемле-
кеттік
бажды
шегер-
гендігі,
сома
(теңге)
Мемле-
кеттің
кірісіне
түсетін
мемле-
кеттік
баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Талдықорған қалалық
сотының 2005 жылғы
12 қазандағы шешімі
М.С. Аманжолов
400000
2
Ақтөбе қалалық
сотының 2006 жылғы
20 наурыздағы шешімі
А.К. Жәрдемова
50275
3
Қостанай қалалық
сотының 2006 жылғы
20 ақпандағы шешімі
Н.А. Гиньятов
46000
4
Шымкент қаласы
Еңбекші аудандық
сотының 2006 жылғы
18 сәуірдегі шешімі,
Оңтүстік Қазақстан
облыстық соты азаматтық
істер бойынша алқасының
2006 жылғы 5 шілдедегі
қаулысы
Т.С. Тұрманов
796418
5
Орал қалалық сотының
2004 жылғы 10
наурыздағы шешімі,
Орал қалалық сотының
2005 жылғы 13
сәуірдегі ұйғарымы
А.Н. Пинего

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2008 года N 483
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на исполнение обязательств по решениям судов, 3567061 (три миллиона пятьсот шестьдесят семь тысяч шестьдесят один) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 мая 2008 года N 483
Перечень
судебных актов, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины в
доход
государства
(тенге)
Госпошлина
в доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение
Талдыкорганского
городского суда
от 12.10.2005
Аманжолов М.С.
400000
2
Решение суда г.
Актобе от
20.03.2006
Джардемова
А.К.
50275
3
Решение
Костанайского
городского суда
от 20.02.2006
Гиньятов Н.А.
46000
4
Решение
Енбекшинского
районного суда г.
Шымкента от
18.04.2006,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Южно-Казахстанского
областного суда от
05.07.2006
Турманов Т.С.
796418
5
Решение Уральского
городского суда от
10.03.2004,
определение
Уральского
городского суда от
13.04.2005
Пинега А.Н.

66460
6
Солтүстік Қазақстан
облысы Қызылжар
аудандық сотының
2006 жылғы 17
ақпандағы шешімі
А.А. Алексеенко
315400
7
Қостанай облысы
Меңдіқара аудандық
сотының 2007 жылғы
15 наурыздағы қаулысы
Н.А.Килиминченко
7350
8
Қарағанды облысы
Осакаровка аудандық
сотының 2005 жылғы
22 қарашадағы
шешімі,
Қарағанды облысы
Осакаровка аудандық
сотының 2006 жылғы 2
ақпандағы шешімі
Н.В. Лемешева
225664
75000
9
Қарағанды облысы
Осакаровка аудандық
сотының 2006 жылғы
11 мамырдағы шешімі
В.В. Лемешева
250000
10
Батыс Қазақстан
облысы Зеленов
аудандық сотының
2005 жылғы 8
ақпандағы шешімі,
Батыс Қазақстан
облысы Зеленов
аудандық сотының
2005 жылғы 6
мамырдағы ұйғарымы,
Батыс Қазақстан
облысы Зеленов
аудандық сотының
2005 жылғы 11
қазандағы ұйғарымы,
Батыс Қазақстан
облысы Зеленов
аудандық сотының
2005 жылғы 24
наурыздағы шешімі,
Батыс Қазақстан
облысы Зеленов
аудандық сотының
2005 жылғы 6
мамырдағы ұйғарымы,
Батыс Қазақстан
облысы Зеленов
аудандық сотының
2005 жылғы 11
қазандағы ұйғарымы
Н.Г.Алекесеева
813608
115903
11
Орал қалалық
сотының 2004 жылғы
28 желтоқсандағы
шешімі,
Батыс Қазақстан
облыстық соты азаматтық
істер бойынша алқасының 2005
жылғы 8 ақпандағы
қаулысы,
Орал қалалық сотының
2005 жылғы 30
наурыздағы ұйғарымы
Ғ.Р. Ғабдуллина
150000
12
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2007 жылғы
3 мамырдағы шешімі
Ф.И. Камышова
41300
13
Орал қалалық
сотының 2002 жылғы
14 сәуірдегі
шешімі,
Орал қалалық сотының
2005 жылғы 22
сәуірдегі ұйғарымы
М.К. Ермекова

66460
6
Решение
Кызылжарского
районного суда
Северо-
Казахстанской
области от
17.02.2006
Алексеенко
А.А.
315400
7
Постановление
Мендыкаринского
районного суда
Костанайской
области от
15.03.2007
Килиминченко
Н.А.
7350
8
Решение
Осакаровского
районного суда
Карагандинской
области от
22.11.2005,
решение
Осакаровского
районного суда
Карагандинской
области от
02.02.2006
Лемешева Н.В.
225664
75000
9
Решение суда
Осакаровского
района
Карагандинской
области от
11.05.2006
Лемешев В.В.
250000
10
Решение
Зеленовского
районного суда
Западно-
Казахстанской
области от
08.02.2005,
определение
Зеленовского
районного суда
Западно-
Казахстанской
области от
06.05.2005,
определение
Зеленовского
районного суда
Западно-
Казахстанской
области от
11.10.2005,
решение
Зеленовского
районного суда
Западно-
Казахстанской
области от
24.03.2005,
определение
Зеленовского
районного суда
Западно-
Казахстанской
области от
06.05.2005,
определение
Зеленовского
районного суда
Западно-
Казахстанской
области от
11.10.2005
Алексеева Н.Г.
813608
115903
11
Решение Уральского
городского суда от
28.12.2004,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Западно-
Казахстанского
областного суда от
08.02.2005,
определение
Уральского
городского суда от
30.03.2005
Габдуллина
Г.Р.
150000
12
Решение
Сарыаркинского
районного суда г.
Астана от
03.05.2007
Камышов Ф.И.
41300
13
Решение Уральского
городского суда от
14.04.2002,
определение
Уральского
городского суда от
22.04.2005
Ермеков М.К.