1998 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы және Ресей Федерациясының Қазақстан Республикасындағы дипломатиялық өкілдіктері мен консулдық мекемелерін орналастыру және оларға қызмет көрсету шарттары туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 мамырдағы N 490 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 1998 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы және Ресей Федерациясының Қазақстан Республикасындағы дипломатиялық өкілдіктері мен консулдық мекемелерін орналастыру және оларға қызмет көрсету шарттары туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары Анатолий Владимирович Смирновқа қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан 1998 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы және Ресей Федерациясының Қазақстан Республикасындағы дипломатиялық өкілдіктері мен консулдық мекемелерін орналастыру және оларға қызмет көрсету шарттары туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттамаға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 22 мамырдағы
N 490 қаулысымен
мақұлданған
жоба
1998 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасының
Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы
Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы
және Ресей Федерациясының Қазақстан Республикасындағы
дипломатиялық өкілдіктері мен консулдық мекемелерін
орналастыру және оларға қызмет көрсету шарттары туралы
келісімге өзгерістер енгізу туралы
хаттама
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын, Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі,
1998 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы және Ресей Федерациясының Қазақстан Республикасындағы дипломатиялық өкілдіктері мен консулдық мекемелерін орналастыру және оларға қызмет көрсету шарттары туралы келісімге (бұдан әрі - Келісім) мынадай өзгерістерді енгізуге келісті:

О подписании Протокола о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об условиях размещения и обслуживания дипломатических представительств и консульских учреждений Республики Казахстан в Российской Федерации и Российской Федерации в Республике Казахстан от 12 октября 1998 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2008 года N 490
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об условиях размещения и обслуживания дипломатических представительств и консульских учреждений Республики Казахстан в Российской Федерации и Российской Федерации в Республике Казахстан от 12 октября 1998 года.
2. Уполномочить заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан Смирнова Анатолия Владимировича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об условиях размещения и обслуживания дипломатических представительств и консульских учреждений Республики Казахстан в Российской Федерации и Российской Федерации в Республике Казахстан от 12 октября 1998 года, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 мая 2008 года N 490
проект
Протокол
о внесении изменений в Соглашение между
Правительством Республики Казахстан и Правительством
Российской Федерации об условиях размещения и обслуживания
дипломатических представительств и консульских учреждений
Республики Казахстан в Российской Федерации и Российской Федерации
в Республике Казахстан от 12 октября 1998 года
Правительство Республики Казахстан и Правительство Российской Федерации, именуемые в дальнейшем Сторонами,
согласились внести в  Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об условиях размещения и обслуживания дипломатических представительств и консульских учреждений Республики Казахстан в Российской Федерации и Российской Федерации в Республике Казахстан от 12 октября 1998 года (далее - Соглашение) следующие изменения:

1. 1-баптың 2-тармағында:
а) "15000 шаршы метр" деген сөздер "16400 шаршы метр" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) "Заречное" (бұрынғы "Буревестник" еңбек және демалыс лагері) поселкесінде" деген сөздер "Ақыртас көшесінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
в) "20000 шаршы метр" деген сөздер "21400 шаршы метр" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Келісімге N 3 қосымшадағы "1,5 га" деген сөздер "1,64 га" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Келісімге N 4 қосымша осы Хаттамаға қосымшамен ауыстырылсын.
Осы Хаттама Тараптардың оның күшіне енуі үшін қажетті барлық мемлекетішілік рәсімдерді орындағандығы туралы соңғы жазбаша хабарламаны дипломатиялық арналар арқылы алған күнінен бастап күшіне енеді.
Осы Хаттама өзінің қолданылуын Келісімнің қолданылуы тоқтатылғанмен бір мезгілде тоқтатады.
2008 жылғы "__"______ ______________ қаласында әрқайсысы қазақ және орыс тілдерінде екі данада жасалды әрі барлық мәтіннің күші бірдей.
Қазақстан Республикасының     Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін                Үкіметі үшін
1998 жылғы 12 қазандағы Қазақстан
Республикасының Үкіметі мен
Ресей Федерациясының Үкіметі
арасындағы Қазақстан Республикасының
Ресей Федерациясындағы және Ресей
Федерациясының Қазақстан Республикасындағы
дипломатиялық өкілдіктері мен
консулдық мекемелерін орналастыру және
оларға қызмет көрсету шарттары
туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы
хаттамаға қосымша
"N 4 қосымша
Ресей Федерациясы Елшісі Резиденциясының құрылысына
арналған жер учаскесі орналасуының ахуалдық жоспары
суретті қағаз мәтінінен қараңыз

1. В пункте 2 статьи 1:
а) слова "15000 квадратных метров" заменить словами "16400 квадратных метров";
б) слова "в поселке "Заречное" (бывший лагерь труда и отдыха "Буревестник")" заменить словами "по улице Акыртас";
в) слова "20000 квадратных метров" заменить словами "21400 квадратных метров".
2. В приложении N 3 к Соглашению слова "1,5 га" заменить словами "1,64 га".
3. Приложение N 4 к Соглашению заменить приложением к настоящему Протоколу.
Настоящий Протокол вступает в силу с даты получения по дипломатическим каналам последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур необходимых для его вступления в силу.
Настоящий Протокол прекращает свое действие одновременно с прекращением действия Соглашения.
Совершен в городе _______________ "___" ______________" 2008 года в двух экземплярах, каждый на казахском и русском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.
За Правительство                                За Правительство
Республики Казахстан                            Российской Федерации
Приложение к Протоколу о внесении изменений
в Соглашениемежду Правительством Республики Казахстан
и Правительством Российской Федерации об условиях
размещения и обслуживания дипломатических
представительств и консульских учреждений
Республики Казахстан в Российской Федерации
и Российской Федерации в Республике Казахстан
от 12 октября 1998 года
"Приложение N 4
Ситуационный план размещения земельного участка
под строительство Резиденции Посла Российской Федерации
(См. бумажный вариант)