Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 890 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 мамырдағы N 512 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде, мемлекет немесе мемлекеттік жер пайдаланушылар жалға берген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын, сондай-ақ жер учаскелерін жалдау құқығын сату төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 890 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 36, 360-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Астана қаласы" деген жолдағы "1180" деген сандар "3400" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда қаласы" деген жолдағы "129" деген сандар "1230" деген сандармен ауыстырылсын;
"Петропавл қаласы" деген жолдағы "114" деген сандар "1270" деген сандармен ауыстырылсын;
"Орал қаласы" деген жолдағы "114" деген сандар "1140" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 890
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2008 года N 512
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность, при сдаче государством или государственными землепользователями в аренду, а также размера платы за продажу права аренды земельных участков" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 360) следующие изменения:
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в строке "г. Астана" цифры "1180" заменить цифрами "3400";
в строке "г. Кызылорда" цифры "129" заменить цифрами "1230";
в строке "г. Петропавловск" цифры "114" заменить цифрами "1270";
в строке "г. Уральск" цифры "114" заменить цифрами "1140".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов