Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 маусымдағы N 540 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспарында:
1) реттік нөмірлері 10 және 11-жолдар алынып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 17-1 және 17-2-жолдармен толықтырылсын:
"17-1   Әлеуметтік-      ИСМ   қаңтар   ақпан   маусым    Е.Қ.
кәсіпкерлік                                       Мамытбеков
корпорациялар
туралы
17-2    Қазақстан        ИСМ   қаңтар   ақпан   маусым    Е.Қ.
Республикасының                                   Мамытбеков
кейбір заңнамалық
актілеріне
әлеуметтік-
кәсіпкерлік
корпорациялар
мәселелері
бойынша
өзгерістер мен
толықтырулар                                              ".
енгізу туралы
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года N 88
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2008 года N 540
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года N 88 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год" следующие изменения и дополнения:
в  Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год, утвержденном указанным постановлением:
1) строки, порядковые номера 10 и 11, исключить;
2) дополнить строками, порядковые номера 17-1 и 17-2, следующего содержания:
"
17-1
О социально-
предпринима-
тельских
корпорациях
МИТ
январь
февраль
июнь
Мамытбеков Е.К.
17-2
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
социально-
предпринима-
тельских
корпораций
МИТ
январь
февраль
июнь
Мамытбеков Е.К.
";
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов