Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1341 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 маусымдағы N 546 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2301 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.30 № 2301 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Фармацевтикалық қызметті: дәрілік заттарды өндіруді, дайындауды, көтерме және бөлшек саудада сатуды лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1341 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 50, 620-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген фармацевтикалық қызметке: дәрілік заттарды өндіруге, дайындауға, көтерме және бөлшек саудада сатуға қойылатын біліктілік талаптарында:
5-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацындағы "белгіленген тәртіппен берілген" деген сөздердің алдынан "мемлекеттік тіркеу кезінде сараптама жүргізуге арналған дәрілік заттарды қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1341
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2008 года N 546. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2301
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.12.2009 N 2301 (порядок введения в действие см. п. 4).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1341 "Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к фармацевтической деятельности: производство, изготовление, оптовая и розничная реализация лекарственных средств" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 50, ст. 620) следующее дополнение:
в  квалификационных требованиях , предъявляемых к фармацевтической деятельности: производство, изготовление, оптовая и розничная реализация лекарственных средств, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце втором подпункта 1)  пункта 5 после слова "порядке" дополнить словами ", за исключением лекарственных средств, предназначенных для проведения экспертизы при их государственной регистрации".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов