Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қазандағы N 1025 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 маусымдағы N 598 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 800 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.09.2015 № 800 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халықтары Ассамблеясының XII сессиясында мемлекеттік тіл саясатын одан әрі жетілдіру бойынша Үкіметке берген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қазандағы N 1025  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 40, 440-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік тіл саясатын одан әрі жетілдіру жөніндегі комиссияның құрамына:
Мыңбай                      - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Дархан Қамзабекұлы            және ақпарат вице-министрі
енгізілсін;
мына:
"Құл-Мұхаммед               - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы               және ақпарат министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Құл-Мұхаммед               - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы               және ақпарат министрі, төрағаның
орынбасары";
көрсетілген құрамнан Шаханов Мұхтар Шаханұлы, Есім Ғарифолла, Сабилянов Нұртай Салихұлы, Жәмішев Болат Бидахметұлы, Мұхамеджанов Бауыржан Әлімұлы, Школьник Владимир Сергеевич, Сапарбаев Бердібек Машбекұлы, Мамашев Талғат Асылұлы, Ермекбаев Қуаныш Ермекбайұлы, Әбжанов Хангелді, Қамзабекұлы Дихан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2006 года N 1025
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2008 года N 598. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2015 года № 800
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.09.2015 № 800 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2006 года N 1025 "О мерах по реализации поручений Президента Республики Казахстан по дальнейшему совершенствованию государственной языковой политики, данных Правительству на XII сессии Ассамблеи народов Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 40, ст. 440) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по дальнейшему совершенствованию государственной языковой политики, утвержденный указанным постановлением:
Мынбая                       - вице-министра культуры и информации
Дархана Камзабекулы            Республики Казахстан;
строку:
"Кул-Мухаммед                - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы                Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Кул-Мухаммед                - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы                Республики Казахстан, заместитель
председателя";
вывести из указанного состава: Шаханова Мухтара Шахановича, Есима Гарифоллу, Сабильянова Нуртая Салихулы, Жамишева Болата Бидахметовича, Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Школьника Владимира Сергеевича, Сапарбаева Бердибека Машбековича, Мамашева Талгата Асылулы, Ермекбаева Куаныша Ермекбаевича, Абжанова Хангельды, Камзабекулы Дихана.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов