2002 жылғы 6 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасында Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын әзірлеу және іске асыру жөніндегі техникалық ынтымақтастық туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 маусымдағы N 604 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2002 жылғы 6 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасында Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын әзірлеу және іске асыру жөніндегі техникалық ынтымақтастық туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ербол Тұрмаханұлы Орынбаевқа қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан 2002 жылғы 6 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасында Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын әзірлеу және іске асыру жөніндегі техникалық ынтымақтастық туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттамаға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 23 маусымдағы
N 604 қаулысымен
мақұлданған
жоба
2002 жылғы 6 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының
Үкіметі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі
арасында Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын
әзірлеу және іске асыру жөніндегі техникалық ынтымақтастық
туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы
хаттама
2004 жылғы 16 қарашадағы өзгерістер және толықтырулармен бірге 2002 жылғы 6 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасында Бірлескен экономикалық зерттеулер бағдарламасын әзірлеу және іске асыру жөніндегі техникалық ынтымақтастық туралы келісімнің (бұдан әрі - Келісім ) Тараптары болып табылатын Қазақстан Республикасының Үкіметі (бұдан әрі "Үкімет" деп аталатын) мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі экономикалық және секторлық зерттеулерді өткізуде Үкіметтің әлеуетін қалыптастыру мен нығайту мақсатында мына төмендегілер туралы келісті:
1. Келісімнің 6-бөліміндегі бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Үш жылдық кезең ішінде Үкімет қоса қаржыландырудағы өз үлесін ықтимал ұлғайту құқығымен оның тиісінше 2008 жылғы 1 шілдеден 2009 жылғы 30 маусымға дейінгі, 2009 жылғы 1 шілдеден 2010 жылғы 30 маусымға дейінгі және 2010 жылғы 1 шілдеден 2011 жылғы 30 маусымға дейінгі әр жұмыс кезеңіндегі жалпы құнының алпыс пайызы (60 %) мөлшерінде БЭЗБ-ны қаржыландыруға қатысады.".

О подписании Протокола о внесении изменений в Соглашение о техническом сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы совместных экономических исследований от 6 декабря 2002 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2008 года N 604
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о внесении изменений в Соглашение о техническом сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы совместных экономических исследований от 6 декабря 2002 года.
2. Уполномочить заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Ербола Турмахановича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол о внесении изменений в Соглашение о техническом сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы совместных экономических исследований от 6 декабря 2002 года, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2008 года N 604
проект
Протокол
о внесении изменений в Соглашение о техническом сотрудничестве
между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком
Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы
совместных экономических исследований
от 6 декабря 2002 года
Правительство Республики Казахстан (далее - именуемое "Правительство") и Международный Банк Реконструкции и Развития, являющиеся Сторонами  Соглашения о техническом сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по разработке и реализации Программы совместных экономических исследований от 6 декабря 2002 года с изменениями и дополнениями от 16 ноября 2004 года (далее -  Соглашение ), с целью формирования и укрепления потенциала Правительства в проведении экономических и секторных исследований согласились о нижеследующем:
1. В разделе 6 Соглашения абзац первый изложить в следующей редакции:
"В течение трехлетнего периода Правительство участвует в финансировании ПСЭИ в размере шестидесяти процентов (60 %) от ее общей стоимости в каждом рабочем периоде соответственно с 1 июля 2008 года до 30 июня 2009 года, с 1 июля 2009 года до 30 июня 2010 года и с 1 июля 2010 года до 30 июня 2011 года с правом возможного увеличения своей доли софинансирования".

2. Келісімнің 20-бөліміндегі "2008 жылдың 10 шілдесіне" деген сөздер "2011 жылдың 10 шілдесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
Осы Хаттама Келісімінің ажырамас бөлігі болып табылады және Келісімнің 20-бөлімінде көзделген тәртіппен күшіне енеді.
2008 жылғы "____" маусымда Астана қаласында әрқайсысы қазақ, орыс және ағылшын тілдеріндегі екі түпнұсқа данада жасалды, әрі барлық мәтіндердің күші бірдей.
Осы Хаттаманың ережелерін түсіндіруде келіспеушіліктер туындаған жағдайда Тараптар ағылшын тіліндегі мәтінді басшылыққа алатын болады.
Қазақстан Республикасының    Халықаралық Қайта Құру және
Үкіметі үшін                  Даму Банкі үшін
_________________________        ______________________
Ербол Орынбаев                   Аннет Диксон
Қазақстан Республикасы Премьер-  Орталық Азия бойынша
Министрінің орынбасары           өңірлік директор

2. В разделе 20 Соглашения дату "10 июля 2008 года" заменить словами "10 июля 2011 года".
Настоящий Протокол является неотъемлемой частью Соглашения и вступает в силу в порядке, предусмотренном разделом 20 Соглашения.
Совершено в городе Астане "___" июня 2008 года в двух подлинных экземплярах, каждый на казахском, русском и английском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
В случае возникновения разногласий в толковании положений настоящего Протокола Стороны будут руководствоваться текстом на английском языке.
За                                           За
Правительство                              Международный Банк
Республики Казахстан                       Реконструкции и Развития
____________________                       ____________________
Ербол Орынбаев                             Аннет Диксон
Заместитель Премьер-Министра               Региональный директор по
Республики Казахстан                       Центральной Азии