"Батыс Қазақстан электр тарату желісі компаниясы" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы N 611 Қаулысы
"Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 13 мамырдағы Заңының  32-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) "Батыс Қазақстан ЭТК" акционерлік қоғамының (бұдан әрі - қоғам) саны 2123213 (екі миллион бір жүз жиырма үш мың екі жүз он үш) дана билік етуі шектелген жарияланған акцияларын 2123213000 (екі миллиард бір жүз жиырма үш миллион екі жүз он үш мың) теңге сомасына оларды мемлекеттің меншігіне мәжбүрлеп алып қою арқылы қоғамның салықтық берешегін өтеу есебіне орналастырсын;
2) акцияларға мемлекеттік меншік құқығын қоғам акцияларын ұстаушылардың тізілімі жүйесінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне тіркеуді қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О некоторых вопросах акционерного общества "Западно-Казахстанская распределительная электросетевая компания"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года N 611
В соответствии с пунктом 2  статьи 32 Республики Казахстан от 13 мая 2003 года "Об акционерных обществах" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) разместить ограниченные в распоряжении объявленные акции акционерного общества "Западно-Казахстанская РЭК" (далее - общество) в количестве 2123213 (два миллиона сто двадцать три тысячи двести тринадцать) штук на сумму 2123213000 (два миллиарда сто двадцать три миллиона двести тринадцать тысяч) тенге посредством их принудительного изъятия в собственность государства в счет погашения налоговой задолженности общества;
2) обеспечить регистрацию права государственной собственности на акции в системе реестров держателей акций общества за Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов