Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 543 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 маусымдағы N 631 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 628 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 628 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шаруашылық және өзге де қызметтің экологиялық қауіпті түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 543  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген шаруашылық және өзге де қызметтің экологиялық қауіпті түрлерінің тізбесінде:
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Өндірістік объектілердің санитарлық жіктелуіне сәйкес қауіптілігі 1-сыныпты зиянды (ластаушы) заттардың жылына 1 тоннадан астам, өндірістік объектілердің санитарлық жіктелуіне сәйкес қауіптілігі 2-сыныпты заттардың жылына 50 тоннадан астам атмосфераға шығарындыларымен бірге жүретін өндірістік үдерістерді жүзеге асыру.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2007 года № 543
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2008 года № 631. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 628
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 628 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2007 года N 543 "Об утверждении перечня экологически опасных видов хозяйственной и иной деятельности" следующее изменение:
в перечне экологически опасных видов хозяйственной и иной деятельности, утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Осуществление производственных процессов, сопровождаемых выбросами в атмосферу вредных (загрязняющих) веществ 1 класса опасности согласно санитарной классификации производственных объектов - более 1 тонны в год, 2 класса опасности согласно санитарной классификации производственных объектов - более 50 тонн в год.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов