Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1105 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы N 638 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 454 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 454 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1105 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 38, 515-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі туралы ережеде:
14-тармақта:
6) тармақшада "электр энергетикасы объектілерін жобалау, салу, техникалық пайдалану және қауіпсіздік техникасы" деген сөздер "жобалау, салу" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 51) тармақшамен толықтырылсын:
"51) өз құзыреті шегінде мемлекеттік құпияларды қорғау, азаматтық қорғаныс, жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру саласындағы Қазақстан Республикасының заңдары мен өзге де нормативтік құқықтық актілерінің сақталуын қамтамасыз етеді.";
15-тармақ мынадай мазмұндағы 8-1) тармақшамен толықтырылсын:
"8-1) техникалық пайдалану және электр энергетикасы объектілерінің қауіпсіздік техникасы саласындағы нормативтік техникалық құжаттарды әзірлеу және бекіту;";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Мемлекеттік мекемелер" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын:
"3. "Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағының әкімшілігі" мемлекеттік мекемесі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1105
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года N 638. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 454
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 454.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1105 "Вопросы Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 38, ст. 515) следующие изменение и дополнения:
1) в  Положении о Министерстве энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 14:
в подпункте 6) слова "технической эксплуатации и техники безопасности объектов электроэнергетики" исключить;
дополнить подпунктом 51) следующего содержания:
"51) обеспечивает соблюдение законов и иных нормативных правовых актов Республики Казахстан в пределах своей компетенции в области защиты государственных секретов, гражданской обороны, мобилизационной подготовки и мобилизации.";
пункт 15 дополнить подпунктом 8-1) следующего содержания:
"8-1) разработке и утверждению нормативных технических документов в сфере технической эксплуатации и техники безопасности объектов электроэнергетики;";
2) в  Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Государственные учреждения" дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
"3. Государственное учреждение "Администрация специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов