Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 маусымдағы N 655 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88  қаулысына мынадай өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 14-1-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 17-3-жолмен толықтырылсын:
"17-  Қазақстан         ТСМ    Қаңтар   Ақпан   Маусым   Қ.А.
3.    Республикасының                                    Өскенбаев
кейбір заңнамалық
актілеріне ойын
бизнесі мәселелері
бойынша
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу туралы                                              ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года N 88
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2008 года N 655
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года N 88 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 14-1, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 17-3, следующего содержания:
"
17-3.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
игорного
бизнеса
МТС
Январь
Февраль
Июнь
Ускенбаев К.А.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов