"Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі" акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 шілдедегі N 669 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаевтың "Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі" акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

Отдельные вопросы акционерного общества "Национальный информационный холдинг "Арна Медиа"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2008 года № 669
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству культуры и информации Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Бишимбаева Куандыка Валихановича председателем правления акционерного общества «Национальный информационный холдинг «Арна Медиа».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов