"Парасат" ұлттық ғылыми технологиялық холдингі" акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 шілдедегі N 671 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен Нұралы Сұлтанұлы Бектұрғановтың "Парасат" ұлттық ғылыми технологиялық холдингі" акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

Отдельные вопросы акционерного общества "Национальный научный технологический холдинг "Парасат"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2008 года N 671
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Бектурганова Нуралы Султановича председателем правления акционерного общества "Национальный научный технологический холдинг "Парасат".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов