Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 шілдедегі N 729 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.13 № 1345 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нашақорлық пен есірткі бизнесінің алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 48, 546-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Нашақорлық пен есірткі бизнесінің алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сабуров                        - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Дәлелхан Қамалбекұлы             министрлігінің Есірткі бизнесіне
қарсы күрес және есірткі айналымын
бақылау комитеті төрағасының
орынбасары, төрағаның орынбасары
Айтбаева                       - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Елена Игоревна                   министрлігі Есірткі бизнесіне
қарсы күрес және есірткі айналымын
бақылау комитетінің алдын алу және
ведомствоаралық үйлестіру
басқармасы бастығының орынбасары,
хатшы
Дәненов                        - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Нұрлан Жұмағалиұлы               істер министрінің орынбасары
Мыңбай                         - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Дархан Қамзабекұлы               және ақпарат вице-министрі
Кененбаев                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ерлік Әбдірақымұлы               министрлігі Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
мына:
"Қуанғанов                     - Қазақстан Республикасының Білім
Фархад Шаймұратұлы               және ғылым вице-министрі
Білісбеков                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нұрғали Дәулетбекұлы             қауіпсіздік комитеті Экономикалық
қауіпсіздік департаментінің
бастығы (келісім бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қуанғанов                     - Қазақстан Республикасы Білім және
Фархад Шаймұратұлы               ғылым министрлігінің жауапты
хатшысы
Білісбеков                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нұрғали Дәулетбекұлы             қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)";
көрсетілген құрамнан: Нүкенов Маратқали Ордабайұлы, Бақтыбаев Жанарбек Төлеубекұлы, Жошыбаев Рәпіл Сейітханұлы, Бабақұмаров Ержан Жалбақұлы, Құсдәулетов Дулат Рашитұлы, Дүйсебаев Сержан Дәмебайұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2008 года N 729. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1345
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.12.2010 N 1345.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316 "Об образовании Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 48, ст. 546) следующие изменения:
в  приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу:
Сабурова                   - заместителя председателя Комитета
Далелхана Камалбекулы        по борьбе с наркобизнесом и контролю
за оборотом наркотиков Министерства
внутренних дел Республики Казахстан,
заместителем председателя
Айтбаеву                   - заместителя начальника управления
Елену Игоревну               профилактики и межведомственной
координации Комитета по борьбе
с наркобизнесом и контролю за
оборотом наркотиков Министерства
внутренних дел Республики Казахстан,
секретарем
Даненова                   - заместителя Министра иностранных
Нурлана Жумагалиевича        дел Республики Казахстан
Мынбая                     - вице-министра культуры и информации
Дархана Камзабекулы          Республики Казахстан
Кененбаева                 - заместителя председателя Комитета
Ерлика Абдыракимовича        таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
строки:
"Куанганов                 - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович          Республики Казахстан
Билисбеков                 - начальник Департамента экономической
Нургали Даулетбекович        безопасности Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Куанганов                 - ответственный секретарь Министерства
Фархад Шаймуратович          образования и науки Республики
Казахстан
Билисбеков                 - заместитель Председателя Комитета
Нургали Даулетбекович        национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)";
вывести из указанного состава: Нукенова Мараткали Ордабаевича, Бактыбаева Жанарбека Телюбековича, Жошыбаева Рапиля Сейтхановича, Бабакумарова Ержана Жалбаковича, Куставлетова Дулата Рашитовича, Дуйсебаева Сержана Дамебаевича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов